0
clear
  • 10,000 компјутери/Торба 4mm Желе Рамен Грб Половина Круг Акрилик Rhinestones Мазна Лице,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека Кристал
  • -20%
  • -20%
10,000 компјутери/Торба 4mm Желе Рамен Грб Половина Круг Акрилик Rhinestones Мазна Лице,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Облека Кристал

10,000 компјутери/Торба 4mm Желе Рамен Грб Половина Круг Акрилик Rhinestones Мазна Лице,Акрилна Пластика 3D

DEN 767.52
DEN 729.00

Количината на стоката
Тековен


Акрилик Rhinestones со Р ich Бои и Големина на :
SS4 кристално Јасна колор 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.5 mm кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.29 /торба
SS5 Sapphire боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 Сребро Хематит боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 Fuchsia боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 11.49 /торба
SS5 Смарагд боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.49 /торба
SS5 Топаз боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 LT.SIAM AB боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 9.49 /торба
SS5 се Зголеми боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 9.49 /торба
SS5 Кристал AB боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 црна боја дијамант 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 7.49 /торба
SS5 аметист боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.49 /торба
SS5 Citrine боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.49 /торба
SS5 Hyacinth боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.49 /торба
SS5 Злато Хематит боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 Кристал боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.49 /торба
SS5 аквамарин боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 7.49 /торба

Детални карактеристики

боја:
Кристално Јасна, Кристал AB, Siam, Аквамарин, Peridot, Lt Роуз, Топаз, Роза, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Jonquil, Lt Ко Топаз, Светлина Сафир, Fuchsia, Сина Циркони, Црн Дијамант, Смарагд, се Меша Бои
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
0g
Број На Модел На:
Сите големина на располагање
Големина:
All size available
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
zhanwSP
Количина:
Сите Бои на располагање
Точка Име :
Акрилик Кристал
Број На Модел На :
Flatback Акрилик Rhinestones
Употреба :
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли,Автомобил,Телефон.Подлога
Rhinestones Тип :
Лабава Rhinestones
Обликот :
Круг
Одделение :
ААА Кинески Врвен Квалитет
Големина во дијаметар :
1.5-12mm
Задниот :
Flatback
Conidition:
Добар Квалитет И Сосема Нов

Слични производи

Метод на користење : 1 Прво за да ја исчистите површината на ноктите за да се обезбеди без маснотии и друг

Легура Помине Уметност Зошто да Изберете Ни 1, Што се фабрички е Професионална Лидер производител на Раз

Квалитетот е нашиот живот и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена 3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На C

Како да го користите : 1.Помине Уметност Украси Производ Предност : · 9 години искуство фабрика во Кина Бр

6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа може да се врати за размена

Коњ Око Кристал Rhinestones за Нокти Срцето Круг Gemstones Помине Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацииСпецифик

Ве молиме контактирајте со нас за решавање 3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена Плаќање

ОПИСКОЛИЧИНА : 16 ПАКЕТИ НА НОКТИТЕ НАЛЕПНИЦА КАКО СЛИКА ПОКАЖУВАГОЛЕМИНА : 12.5 cm*6 cm (5x2.4 инчи) за секој пак

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас

Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС...

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач ...

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.Големина : 128*54mm

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н

Седми Чекор : Користете лак смена за чистење на печат, scraper, и челик.Чекор 5.Чекор 2.Печат Слика Плочи : Како

Оние помине совети се обликувани во капка вода, и тие ја прави имате многу опции како што постојат 12 разл

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

1 Лист Помине Rhinestones 2mm 3мм Waterdrop Дизајн на 3 D Помине Уметност Украси Шарени Нокти Studs Помине АлаткаКаракте

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа един

10pcs Нови Усни Бисери Помине Уметност Украси за на доградба на Акрилни Нокти Совети Накит DIY 3 D Нокти Убав

сјајот повик Дијамант, бидејќи тоа сјае светло како дијамант (ahHAAA! добиете тоа?) За вистински иако, оваа п

Abalone Светлина Мали Сјајот Holographic Светло Виолетова Помине Уметност Блескави Хексагонални Декорација Сја

Please wait...