0
clear
  • 100pcs/Торба 25мм Срце Облик Точка Назад Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Накит / Облека Кристал
  • -20%
  • -20%
100pcs/Торба 25мм Срце Облик Точка Назад Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Накит / Облека Кристал

100pcs/Торба 25мм Срце Облик Точка Назад Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Накит

DEN 431.52
DEN 410.00

Количината на стоката
Тековен

39 /торба -15.92 /торба
Акрилик Rhinestones со Р ich Бои и Големина на :
SS4 кристално Јасна колор 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.SIAM AB боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.19 /торба торба -10.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.5 mm кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 7.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.49 /торба
SS5 Кристал AB боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.39 /торба и делови-17.19 /торба -15.49 /торба
SS5 Кристал боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 LT.49 /торба
.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.49 /торба
SS5 Злато Хематит боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 црна боја дијамант 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 11.09 /торба -11.49 /торба
SS5 аквамарин боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 Сребро Хематит боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 7.49 /торба
SS5 аметист боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.29 /торба
SS5 Sapphire боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 се Зголеми боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Citrine боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Hyacinth боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Смарагд боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 9.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 9.49 /торба
SS5 Fuchsia боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Топаз боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.

Детални карактеристики

боја:
Кристално Јасна, Кристал AB, Siam, Аквамарин, Peridot, Lt Роуз, Топаз, Роза, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Jonquil, Lt Ко Топаз, Светлина Сафир, Fuchsia, Црн Дијамант, Сина Циркони, Смарагд, се Меша Бои
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
0g
Број На Модел На:
Сите големина на располагање
Големина:
All size available
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
zhanwSP
Количина:
Сите Бои на располагање
Точка Име :
Акрилик Кристал
Број На Модел На :
Pointback Акрилик Rhinestones
Употреба :
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли,Автомобил,Телефон.Подлога
Rhinestones Тип :
Лабава Rhinestones
Одделение :
ААА Кинески Врвен Квалитет
Големина во дијаметар :
1.5-12mm
Conidition:
Добар Квалитет И Сосема Нов

Слични производи

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете

2) точки ќе биде предаден во рок од 12 работен ден по плаќање завршен примени Или не, ве молам, точно пред и

Помине Уметност Вода Decal Налепница Со 25 различни Дизајни25 лист Микс Дизајн Полн Помине Вода decals Помине У

Легура Помине Уметност Зошто да Изберете Ни 1, Што се фабрички е Професионална Лидер производител на Раз

3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На Cours ,Нашата Компанија Нуди ODM ,Може да Произведе Клиентот Дизајн ,И и

Ве молиме контактирајте со нас за решавање 3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена Плаќање

ОПИСКОЛИЧИНА : 16 ПАКЕТИ НА НОКТИТЕ НАЛЕПНИЦА КАКО СЛИКА ПОКАЖУВАГОЛЕМИНА : 12.5 cm*6 cm (5x2.4 инчи) за секој пак

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инф

Abalone Светлина Мали Сјајот Holographic Светло Виолетова Помине Уметност Блескави Хексагонални Декорација Сја

Седми Чекор : Користете лак смена за чистење на печат, scraper, и челик.Чекор 5.Чекор 2.Печат Слика Плочи : Како

Нови 1roll 4cm*120cm Holographic Змијата Кожата Помине Уметност Трансфер Фолија Хартија Налепница DIY Помине Декорац

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н

Квалитетот е нашиот живот и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена 3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На C

Метод на користење : 1 Прво за да ја исчистите површината на ноктите за да се обезбеди без маснотии и друг

Следните статусот може да се направи наплата : НЕ се Задоволни производи со проблеми со квалитетот...

Шарени виножито Срцето на Океанот бои се Чувствуваат слободни да експериментирате до вашите срца желба

6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа може да се врати за размена

Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и пр

Коњ Око Кристал Rhinestones за Нокти Срцето Круг Gemstones Помине Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацииСпецифик

Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС...

Светла Боја2 Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќ

Оние помине совети се обликувани во капка вода, и тие ја прави имате многу опции како што постојат 12 разл

Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга Објектот мора да се врати неоштет

5 cm за секој shee пакет : пластични ракав за секој лист КОЛИЧИНА : 16 листовиКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1) Изберете

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

Спецификација100% Biutee сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 Pc Biutee stamper со двојна глава + 1pc Biutee scraperStamper вис

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач Ве молиме биде

DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или на

ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки Сите добра се проверени, пред пратката, па

Please wait...