0
clear
  • Вода налепница за помине уметност сите украси лизгачи бакнеж усна пердув цвет лепило дизајн decals нокти лак accessoires 7
  • -20%
  • -20%
Вода налепница за помине уметност сите украси лизгачи бакнеж усна пердув цвет лепило дизајн decals нокти лак accessoires 7

Вода налепница за помине уметност сите украси лизгачи бакнеж усна пердув цвет лепило дизајн decals нокти лак

DEN 33.12

Количината на стоката
Тековен


Следење порака :
Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.
Големина : 128*54mm

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
1 листови
Број На Модел На:
DS
Материјал:
Вода филм хартија
Големина:
128*54mm
Бренд Име:
RCLNDP
Стил:
Налепница & Decal
Суровини:
Вода трансфер

Слични производи

Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга Објектот мора да се врати неоштет

3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На Cours ,Нашата Компанија Нуди ODM ,Може да Произведе Клиентот Дизајн ,И и

Шарени виножито Срцето на Океанот бои се Чувствуваат слободни да експериментирате до вашите срца желба

Спецификација100% Biutee сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 Pc Biutee stamper со двојна глава + 1pc Biutee scraperStamper вис

Светла Боја2 Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќ

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете

[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за да

ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки Сите добра се проверени, пред пратката, па

ОПИСКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : КОЛИЧИНА : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 3 ЛИСТОВИ / МНОГУГОЛЕМИНА : 12.5 X6 CM СЕКОЈ[ПЛАЌ

Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и пр

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа един

Следните статусот може да се направи наплата : НЕ се Задоволни производи со проблеми со квалитетот Како

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас

Квалитетот е нашиот живот и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена 3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На C

6 Кутија / Многу (1 Set=6 КУТИЈА) Помине Сјајот Снегулки Поставите Нерегуларни Paillette Помине Уметност Sequins Сов

O(∩_∩) O~За испорака : 1.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други Или ако ви треба повеќе брза испорака

Легура Помине Уметност Зошто да Изберете Ни 1, Што се фабрички е Професионална Лидер производител на Раз

Метод на користење : 1 Прво за да ја исчистите површината на ноктите за да се обезбеди без маснотии и друг

Помине Уметност Вода Decal Налепница Со 25 различни Дизајни25 лист Микс Дизајн Полн Помине Вода decals Помине У

Ако Изберете EMS / DHL / UPSот Превозот, Тоа Трае 58 Days Да Пристигнат Повратни информации : Ако не Сте Задоволни

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н

Коњ Око Кристал Rhinestones за Нокти Срцето Круг Gemstones Помине Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацииСпецифик

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

Ви благодариме за многу клиенти довербата,ние сме секогаш да плаќаат повеќе внимание во развој и во ист

Седми Чекор : Користете лак смена за чистење на печат, scraper, и челик.Чекор 5.Чекор 2.Печат Слика Плочи : Како

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инф

Abalone Светлина Мали Сјајот Holographic Светло Виолетова Помине Уметност Блескави Хексагонални Декорација Сја

2) точки ќе биде предаден во рок од 12 работен ден по плаќање завршен примени Или не, ве молам, точно пред и

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач Ве молиме биде

Please wait...