0
clear
  • Квалитет На Породилно Медицинска Сестра Градник Резервоарот На Врвот Camisole Доење Вест Облека Тенок Тело Форма Бремени Градник Wirefree Топла Продажба
  • -20%
  • -20%
Квалитет На Породилно Медицинска Сестра Градник Резервоарот На Врвот Camisole Доење Вест Облека Тенок Тело Форма Бремени Градник Wirefree Топла Продажба

Квалитет На Породилно Медицинска Сестра Градник Резервоарот На Врвот Camisole Доење Вест Облека Тенок Тело

DEN 545.76
DEN 426.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
Материјал е мек, дише, еластична и нодуларен да се задржи топло
Спецификации :
1. Име : Бремени Жени Camisole
2. Ткаенина материјал : 93% памук, 7% Spandex.
3. Применливи период : Рана бременост, вториот триместар, доцна бременост, перинаталната бременоста.
Пакет Содржина : 1pcs*негување на градник резервоарот
Големина на Табелата, Големина на стомакот обемот Должина L 72-130cm 49cm XL 74-132cm 51cm XXL 76-136 cm 53cm

Детални карактеристики

Породилно Големина:
l, xl, xxl
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
доењето облека
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Слични производи

Големина на табелатаs ize панталони должина (cm ) абдомен (cm ) Бедрото обемот (cm )нога отворање (cm )тежина (кг)M

Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ, и кредитна картичка, плаќањето е исто така безбедно да и на нас, бидејќи та

15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail / Кина Пост Воздух Пошта испорака.Општо Земено,3~5 дена за DHL / UPSот испо

Повеќе производи, ве молиме кликнете на home pageМодел висина : 165cmПрирачник за мерење овозможи 13 см грешкаМ

Породилно Доење Фустани Бремени Медицинска Сестра Облечи Облека Бременоста Жените Сини Куси Ракави Мр

2018 Лето Tees Жените маици Тенок Филм Породилно Медицинска сестра Буква се наоѓа на Врвот ОВратот Смешно Б

На Попродажбата на услугата : Доколку сте ја прими стоката,производот има било какви прашања или не се з

310 работни дена од Express Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2 Ако имате било какви праша

Купувачот Известување Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други кон

Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕв

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Биста : 95120cm Должина : 170cm Квалитетот е на прво со најдобра ус

Плаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на

Нови Пристигнување Мода Преголеми Хип Хоп Грабеж Дебели Дуксери Капкарамо УнисексОпис : 100% Сосема Нов и

Лето Памук Породилно Медицинска сестра Тмаица на Доењето Врвот Tees Облека За Бремени Жени, Бременоста ме

Додаток за Нега на Доењето nightwear Pajama Поставување на Бременоста pyjamas Одговараат на Постпартална Старечки

Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот ме

Бремените Жени Породилно Градник Бебе Хранење Градник Старечки Градник Доењето ГрадникКарактеристики

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТPls оваа забелешка : Оваа квалитетот е само за фотографија реквизити, не се погод

Нова Модна фотографија облека за бремени жени Исто така suitbale за лична портрет.Големина на : Слободен Гол

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Биста : 95120cm Должина : 170cm Квалитетот е на прво со најдобра ус

не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашите производи,ние ќе ги реши сите проблем

Okay Mom Породилно Облекува За Фото Снимањето На Бременоста Носете Бела Долга Чипка Вечер Партија Фустани

Дебелина, индекс : тенка Еластична индекс : еластична Мека индекс : лабава Материјал : Памук Пакет : 1 PCS X Б

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот об

Нова Модна фотографија облека за бремени жениГолемина : S / M / LВклучува : Фустан* Трговија на големо е поз

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Должина 170cm (здолниште должина 150cm), обемот на градите, 80120cm (к

Please wait...