0
clear
  • Породилно Фото Снимајте Gown Долго Чипка Transparant Бел Фустан Породилно Фотографија Реквизити Фустани Бременоста Облека За Бремени
  • -20%
  • -20%
Породилно Фото Снимајте Gown Долго Чипка Transparant Бел Фустан Породилно Фотографија Реквизити Фустани Бременоста Облека За Бремени

Породилно Фото Снимајте Gown Долго Чипка Transparant Бел Фустан Породилно Фотографија Реквизити Фустани Бременоста

DEN 1711.20

Количината на стоката
Тековен

Prouduct Опис Снимање ефект е особено добар, да најубавите идни мајки! Состојба : 100% Нов Бренд Со Висок Квалитет! 1. На производи вклучуваат : shawl, завиткани во градите здолниште 2. Погоден за : Бремени жени фотографија 3. Облека Ткаенини : предиво 4. Модел фото ефекти покажуваат : ве Молиме имајте во предвид : 1.За нашата облека сите се нови од фабрики,па можеби треба малку мирис,но не грижете се, ве молиме отворете го во воздух,по некое време ќе биде добро! благодарение 2.Како различни компјутери се прикаже различни бои, боја на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Детални карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Полиестер,Voile,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Shoulderless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Worsted
Декорација:
Чипка
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи

15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail / Кина Пост Воздух Пошта испорака.Општо Земено,3~5 дена за DHL / UPSот испо

Ткаенини : бисер chiffon Димензии : Должина 145 СМ Биста 113 CM

Плаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТPls оваа забелешка : Оваа квалитетот е само за фотографија реквизити, не се погод

2018 Лето Tees Жените маици Тенок Филм Породилно Медицинска сестра Буква се наоѓа на Врвот ОВратот Смешно Б

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Должина 170cm (здолниште должина 150cm), обемот на градите, 80120cm (к

Топла Салата Спорт Јога Вежби Не се Лизга Чорапи Мека Памучна Масажа Трикотаж 6 боипрофесионални жени п

Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕв

ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Бремените Жени Мајката Породилно Градник Бебе Хранење Градник Удобност Памук Старечки Градници Доењет

Нова Модна фотографија облека за бремени жениГолемина : S / M / LВклучува : Фустан* Трговија на големо е поз

Лето Памук Породилно Медицинска сестра Тмаица на Доењето Врвот Tees Облека За Бремени Жени, Бременоста ме

Дебелина, индекс : тенка Еластична индекс : еластична Мека индекс : лабава Материјал : Памук Пакет : 1 PCS X Б

Ние ќе го цениме тоа многу Нејзините поевтини, но побавни Должност & данок ве Молиме имајте предвид дека

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Биста : 95120cm Должина : 170cm Квалитетот е на прво со најдобра ус

не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашите производи,ние ќе ги реши сите проблем

Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот ме

310 работни дена од Express Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2 Ако имате било какви праша

Ознака Големинаоблека должина / cmБиста / cmРамо / cmSleeve / cmПредлагам тежина / кгS8784351737.540М889036184047.5L8996371947.555XL9

Нови Пристигнување Мода Преголеми Хип Хоп Грабеж Дебели Дуксери Капкарамо УнисексОпис : 100% Сосема Нов и

Бремените Жени Породилно Градник Бебе Хранење Градник Старечки Градник Доењето ГрадникКарактеристики

Породилно Доење Фустани Бремени Медицинска Сестра Облечи Облека Бременоста Жените Сини Куси Ракави Мр

Карактеристики : Материјал е мек, дише, еластична и нодуларен да се задржи топлоСпецификации : 1...

Контакт Со Нас На : 1 2, Ако имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние сме на линија о

На Попродажбата на услугата : Доколку сте ја прими стоката,производот има било какви прашања или не се з

Ве молиме посетете ја Нашата Продавница.Сите предмети се испраќаат во рок од 1 5 работни дена (исклучува

Please wait...