0
clear
  • Топла Продажба На Породилно Фотографија Реквизити Фустан Фенси На Бременост, Породилно Фото Снимајте Долг Фустан Розова Бремени Жени Фустани
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба На Породилно Фотографија Реквизити Фустан Фенси На Бременост, Породилно Фото Снимајте Долг Фустан Розова Бремени Жени Фустани

Топла Продажба На Породилно Фотографија Реквизити Фустан Фенси На Бременост, Породилно Фото Снимајте Долг Фустан

DEN 1080.96

Количината на стоката
Тековен


Опис Prouduct
Снимање ефект е особено добар, да најубавите идни мајки!
Состојба : 100% Нов Бренд Со Висок Квалитет!
Боја : Како на сликата шоу, Розова
Број : RA0195
Материјал : Полиестер + Spandex
Тагови Големина : Слободен Големина
Фустан Должина : 155 см ( 61 инчи)
(Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Благодарение)
Стил : Породилно Фотографија Реквизити Фустан, Бремени Фустан, Дама партија носат
Функција : -Слободен Големина Еластична ткаенина, се вклопат за повеќето Бремени Жени тело форма
-Фенси облека за фотографија, Strapless дизајн, чипка долг фустан
-Многу меки и удобни, голем подарок за бремени пријател или вашата сопруга
Пакет Се Вклучени : 1* Жените Се Облекуваат
Ве молиме имајте во предвид :
1.За нашата облека сите се нови од фабрики,па можеби треба малку мирис,но не грижете се, ве молиме отворете го во воздух,по некое време ќе биде добро! ви благодариме
2.Како различни компјутери се прикаже различни бои, боја на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Детални карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Shoulderless
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Ткаенина Тип:
Worsted
Силуета:
Обвивка
Стил:
Повик
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични производи

Нова Модна фотографија облека за бремени жени Исто така suitbale за лична портрет.Големина на : Слободен Гол

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТPls оваа забелешка : Оваа квалитетот е само за фотографија реквизити, не се погод

Нова Модна фотографија облека за бремени жениГолемина На : Слободен ГолеминаДолжина е 160cmПатека lenght е о

Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕв

ни информираат однапред, ако треба други превозот начин не двоумете се да не контактирате доколку сте з

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот об

Големина на табелатаs ize панталони должина (cm ) абдомен (cm ) Бедрото обемот (cm )нога отворање (cm )тежина (кг)M

15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail / Кина Пост Воздух Пошта испорака.Општо Земено,3~5 дена за DHL / UPSот испо

Повеќе производи, ве молиме кликнете на home pageМодел висина : 165cmПрирачник за мерење овозможи 13 см грешкаМ

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Нова Модна фотографија облека за бремени жениГолемина : S / M / LВклучува : Фустан* Трговија на големо е поз

Ве молиме посетете ја Нашата Продавница.Сите предмети се испраќаат во рок од 1 5 работни дена (исклучува

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Биста : 95120cm Должина : 170cm Квалитетот е на прво со најдобра ус

2017 Квалитет Бренд Породилно Жените Старечки Градник 100% Памук Градници За Бремени Жени доење долна обле

Големина должина(cm) Колковите (cm) На ногата(cm) Половината обемот (cm) соодветна тежина(kg) M 105 43 13 41 4250 L 106 45 14 4

Дебелина, индекс : тенка Еластична индекс : еластична Мека индекс : лабава Материјал : Памук Пакет : 1 PCS X Б

Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ, и кредитна картичка, плаќањето е исто така безбедно да и на нас, бидејќи та

Бремените Жени Породилно Градник Бебе Хранење Градник Старечки Градник Доењето ГрадникКарактеристики

Ткаенини : бисер chiffon Димензии : Должина 145 СМ Биста 113 CM

Породилно Доење Фустани Бремени Медицинска Сестра Облечи Облека Бременоста Жените Сини Куси Ракави Мр

Карактеристики : Материјал е мек, дише, еластична и нодуларен да се задржи топлоСпецификации : 1...

ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална

Купувачот Известување Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други кон

310 работни дена од Express Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2 Ако имате било какви праша

2 em;lineheight : 1.75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

Додаток за Нега на Доењето nightwear Pajama Поставување на Бременоста pyjamas Одговараат на Постпартална Старечки

Please wait...