0
clear
  • 180pcs/Многу Водоотпорен Отворен Топката Светла Батеријата Напојува Самовила Светла за Градина, Двор, Дома, Пејзаж,Божиќ Партија
  • -20%
  • -20%
180pcs/Многу Водоотпорен Отворен Топката Светла Батеријата Напојува Самовила Светла за Градина, Двор, Дома, Пејзаж,Божиќ Партија

180pcs/Многу Водоотпорен Отворен Топката Светла Батеријата Напојува Самовила Светла за Градина, Двор, Дома,

DEN 4752.00

Количината на стоката
Тековен

Предизвика батерии на дното , тоа е гимнастик дизајн . Тоа ќе светне целиот балони како сјај.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА, БЕЛА, КИЛИБАР, ТОПЛО БЕЛА, РОЗОВА, ВИОЛЕТОВА
Wattage:
1
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
2cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Карактеристики:
Водоотпорен Отворен Топката Светла Батеријата Напојува Самовила Светла за Градина
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
E26
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Денот на благодарноста
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-FB-004
Батеријата:
2x CR1220-3V батерии (вклучени) и заменливи
Led боја:
црвена/зелена/блу/розова/теал/виолетова/жолта/жолто/бела/топло бела
Пакет:
12pcs/блистер внатрешен кутија, 1200pcs/master caton
Прилики:
свадба, лица, настани, празници декорации
Големина:
дијаметар
Траење На Батеријата:
повеќе од 24 часа
Тежина:
За 3,7 грама
Функција:
бледнее , светулка ефект. водоотпорен дизајн ,лебдејќи
Име:
Водоотпорен LED самовила светлина
Апликации:
цвеќиња/тревник/balkan/вода базен/вазни/дрвото

Слични производи

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Ед

Кол.10см / 15cm / 20cm LED Самовила Светла Garlands Празник Божиќ Свадба Партија Birthday Decoration Цветен Сино Бела Жолта Д

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со е

1.4 М 15 LED Гарланд Сребрена Жица Corker String Самовила Светла Дрвени Шише Нова Година, Божиќ Вљубените Свадба Д

Магичен LED Мини Партија Светлина 3 CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Парти

Лесно се инсталира , Кога ќе се стави на 3 AAA батерии правилно , светлината ќе светне одеднаш, и стандардна

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

(AC Адаптер ЕУ Приклучок)Големиот пожар ефекти и виси дизајнМногу ниска потрошувачка на енергија, висока

Тоа е лесно да се постави 16 различни бои кога ќе ги користат нашите IRДалечински Контролер тоа е погоден

потоа се префрла во напојување може да ги користите домашна употреба само треба да 220v напојување прикл

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.3 mm Жица должина : 2 M / 3М Работна температу

10pcs / многу Различни бои МИНИ LED БАЛОН СВЕТЛИНА~ led мини партија светла Светлина до вашиот посебна прилика

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

Please wait...