0
clear
  • led светлата Далечински Управувач Submerisible водоотпорен led вазна/чај партија/предводена подводни флорални светла
  • -20%
  • -20%
led светлата Далечински Управувач Submerisible водоотпорен led вазна/чај партија/предводена подводни флорални светла

led светлата Далечински Управувач Submerisible водоотпорен led вазна/чај партија/предводена подводни флорални

DEN 232.80

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
2.8inch
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
12 monthes
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Тип На Батерија:
ААА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Цвет
Напон:
4.5V
LED Осветлување Боја:
Изберете 16 Статични Бои со IR-Далечински Контролер, Вклучуваат БЕЛА
LED Сијалица Количина:
10pcs SMD5050 LED
LED Сијалица Боја:
RGB 3in1 Multicolors
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Далечински Контролер:
Инфраред контролер , 24keys да се избере бои и програми, вклучување/исклучување
Бојата се менува програми:
Флеш - storbe - мазна исчезнат
Производ големина:
7CM дијаметар, 2.8 ЦМ висина
Извор На Енергија:
3AAA батеријата управува ,но не се вклучени
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Слични производи

Магичен LED Мини Партија Светлина 3 CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Парти

широко се користи во свадба позадина на изгледот , куќи за гости , хотели , бар , партија , трговски центри

10 Pcs / многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Свадба Партија Божиќ ноќ на Вештерките Нова Година Декорација Светлина

10pcs / пакет Сини Круг Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА Подводни Подводни Светлина Свадба, Роденден Одмор Партија

Изберете ни е најдобриот изборНајдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени...

10pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партиј

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со е

36pcs / многу Facotry Директни Декорација Мала Батерија Управувана Мини Предводена Подводни Светлината Што с

10pcs / многу 100% Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Декорациј

1.4 М 15 LED Гарланд Сребрена Жица Corker String Самовила Светла Дрвени Шише Нова Година, Божиќ Вљубените Свадба Д

(10pcs / многу)мали Мини Водоотпорен подводни LED балон Светилка Бели LED Светло за Хартија Фенер Партија Свад

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

Тоа е лесно да се постави 16 различни бои кога ќе ги користат нашите IRДалечински Контролер тоа е погоден

Божиќ Цреша LED Светло Дрво 0.8 1.2 m m 1.5 1.8 m m Нова Година Свадба Luminaria Декоративни Дрво Гранки Светилка за Отв

Опис : Тип : Божиќ Дрво String Светлина Тело Материјал : Пластични Извор на Светлина : LED Светилки Боја на кар

2016 година Нови Пристигнување Роденден Деца ноќта на Вештерките Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Fl

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Па

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Ед

Нов Производ 50pcs / Многу Свадба Декорација Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини LED Светло Со Батерија

Фаза Шоу Танц Партија Корист Bowtie LED Вратот се Врзува Трепка со SequinsМатеријал : sequins, крпа Големина : 14*8cm LED

q2 : каде може да се користат ?а2 : штекер толку долго како место за употреба , како на пример : во брак живеа

потоа се префрла во напојување може да ги користите домашна употреба само треба да 220v напојување прикл

Please wait...