0
clear
  • 20 PineCone Сува Батерија Управувана Светла String на 3.3 M Самовила Светла за Празник Божиќ Декорација Осветлување Garlands
  • -20%
  • -20%
20 PineCone Сува Батерија Управувана Светла String на 3.3 M Самовила Светла за Празник Божиќ Декорација Осветлување Garlands

20 PineCone Сува Батерија Управувана Светла String на 3.3 M Самовила Светла за Празник Божиќ Декорација Осветлување

DEN 414.72
DEN 324.00

Количината на стоката
Тековен


Опис : Тип : Божиќ Дрво String Светлина Тело Материјал : Пластични Извор на Светлина : LED Светилки Боја на каросеријата : Јасно Осветлување Боја : Бела / Топло Бела Напојување : 3* АА Батерии(Батерија, не се вклучени) Погоден Празници : ноќ на Вештерките / Благодарноста / Денот на Вљубените / Нова година Ден / Божиќ соодветно Место : Свадба, Хотели, Дома, Клубови, Концерти, Караоке, Танц, Фаза, Влезот, итн
Карактеристики :
Овие слатки pinecone светла ќе додадете контакт од магијата на секој дом, и како тие се целосно водоотпорна, можете да поп стринг во вашата градина, исто така.
Овие 20 pinecones секоја куќа еден топло бела LED сијалица да се даде некоја удобна сјај .
Пакет Се Вклучени :
1 x 3.3 M 20 Pine Cone Батерија Управувана Самовила String Светлина ( или 10 Pine Cone во 1.8 метри)
Пратката САД : 7-15 Дена Франција : 12days-20days Русија : 20-45 дена Јужна Америка : 30-60 дена Северна Америка : со 25-35 дена Европа : 20-35 дена Азија : 20-35 дена Африка : 30-60 дена Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
10 LED 180CM, 20 LED 330CM
Употреба:
празник
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
ZELUXDOT
Тип На Батерија:
AA
Гаранција:
1year
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Должина:
330cm
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Бела
Карактеристики:
Романтични
Број На Модел На:
ЗЈЗ-0005
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Напон:
4.5v
База Тип:
Никој

Слични производи

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со е

Тоа е лесно да се постави 16 различни бои кога ќе ги користат нашите IRДалечински Контролер тоа е погоден

Нов Производ 50pcs / Многу Свадба Декорација Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини LED Светло Со Батерија

Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму.LED Б

Користат IRдалечински контролер за да го вклучите / исклучите, изберете бои и бојата се менува progams.Тројн

10 Pcs / многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Свадба Партија Божиќ ноќ на Вештерките Нова Година Декорација Светлина

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.9 M ) Жица materical : Бакар+ПВ

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Ед

Подводни LED Светло База 3 AA Алкални Батерии не се вклучени.

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Ед

1.4 М 15 LED Гарланд Сребрена Жица Corker String Самовила Светла Дрвени Шише Нова Година, Божиќ Вљубените Свадба Д

q2 : каде може да се користат ?а2 : штекер толку долго како место за употреба , како на пример : во брак живеа

Фаза Шоу Танц Партија Корист Bowtie LED Вратот се Врзува Трепка со SequinsМатеријал : sequins, крпа Големина : 14*8cm LED

(10pcs / многу)мали Мини Водоотпорен подводни LED балон Светилка Бели LED Светло за Хартија Фенер Партија Свад

потоа се префрла во напојување може да ги користите домашна употреба само треба да 220v напојување прикл

Лесно се инсталира , Кога ќе се стави на 3 AAA батерии правилно , светлината ќе светне одеднаш, и стандардна

2016 година Нови Пристигнување Роденден Деца ноќта на Вештерките Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Fl

36pcs / многу Facotry Директни Декорација Мала Батерија Управувана Мини Предводена Подводни Светлината Што с

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Please wait...