0
clear
  • 10 Led диоди Мулти-боја Далечински Управувач Submerisible Вазна светлина за декоративни светилки светилки/ Аквариум/мини свеќа
  • -20%
  • -20%
10 Led диоди Мулти-боја Далечински Управувач Submerisible Вазна светлина за декоративни светилки светилки/ Аквариум/мини свеќа

10 Led диоди Мулти-боја Далечински Управувач Submerisible Вазна светлина за декоративни светилки светилки/

DEN 232.80

Количината на стоката
Тековен

Тоа е лесно да се постави 16 различни бои кога ќе ги користат нашите IR-Далечински Контролер. тоа е погоден за нив.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Должина:
2.8inch
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-010MB
Тип На Батерија:
ААА
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Гаранција:
12 monthes
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Цвет
Напон:
4.5V
LED Осветлување Боја:
Изберете 16 Статични Бои со IR-Далечински Контролер, Вклучуваат БЕЛА
LED Сијалица Количина:
10pcs SMD5050 LED
LED Сијалица Боја:
RGB 3in1 Multicolors
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Далечински Контролер:
Инфраред контролер , 24keys да се избере бои и програми, вклучување/исклучување
Бојата се менува програми:
Флеш - storbe - мазна исчезнат
Производ големина:
7CM дијаметар, 2.8 ЦМ висина
Извор На Енергија:
3AAA батеријата управува ,но не се вклучени
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Слични производи

RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување / исклучување на Далечинс

10 Pcs / многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Свадба Партија Божиќ ноќ на Вештерките Нова Година Декорација Светлина

2016 година Нови Пристигнување Роденден Деца ноќта на Вештерките Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Fl

RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување / исклучување на Далечинс

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.9 M ) Жица materical : Бакар+ПВ

Ставете ги овие мали јасно топки сите околу вашата партија место Тоа ќе светне целиот балони како сјајК

1.4 М 15 LED Гарланд Сребрена Жица Corker String Самовила Светла Дрвени Шише Нова Година, Божиќ Вљубените Свадба Д

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

(10pcs / многу)мали Мини Водоотпорен подводни LED балон Светилка Бели LED Светло за Хартија Фенер Партија Свад

10pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партиј

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со е

Користат IRдалечински контролер за да го вклучите / исклучите, изберете бои и бојата се менува progams.Тројн

Фаза Шоу Танц Партија Корист Bowtie LED Вратот се Врзува Трепка со SequinsМатеријал : sequins, крпа Големина : 14*8cm LED

Please wait...