0
clear
  • 120Pcs/Многу 2CM Круг LED Топката Мини Батерија Управувана Лебди LED Бобинки За Свадба Централен,Вазни, Дома , Празници. Црквата
  • -20%
  • -20%
120Pcs/Многу 2CM Круг LED Топката Мини Батерија Управувана Лебди LED Бобинки За Свадба Централен,Вазни, Дома , Празници. Црквата

120Pcs/Многу 2CM Круг LED Топката Мини Батерија Управувана Лебди LED Бобинки За Свадба Централен,Вазни, Дома

DEN 3312.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, Црвено, Бело, Жолто, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Напон:
3V
боја:
Розова,Небо Сина,Зелена,Виолетова,Портокалова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-FB-004
Должина:
0.75inch
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
База Тип:
батеријата работеше
Батеријата:
2x CR1220-3V батерии (вклучени)
боја:
Белата боја
Водоотпорен:
да, водоотпорен
Примена:
цвеќиња/тревник/balkan/вода базен/вазни/дрвото
Големина:
дијаметар
Спецификација:
работат повеќе од 48hours и warterproof
Тежина:
4Grams
Пакет:
12pcs/пакет
Лебдечки:
Тоа може да плови на вода
Примена:
цветни аранжмани , дрвја , земјата, двор и лебдат, балони

Слични производи

Подводни LED Светло База 3 AA Алкални Батерии не се вклучени.

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со е

RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување / исклучување на Далечинс

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.3 mm Жица должина : 2 M / 3М Работна температу

Магичен LED Мини Партија Светлина 3 CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Парти

Нов Производ 50pcs / Многу Свадба Декорација Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини LED Светло Со Батерија

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој

(10pcs / многу)мали Мини Водоотпорен подводни LED балон Светилка Бели LED Светло за Хартија Фенер Партија Свад

RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување / исклучување на Далечинс

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка Ние

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Ед

1.4 М 15 LED Гарланд Сребрена Жица Corker String Самовила Светла Дрвени Шише Нова Година, Божиќ Вљубените Свадба Д

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Па

Виси Floralyte / Хартија Фенер Светлина / LED Фенер Светлина / Свадба Декорација LED Хартија Фенер Светлина за Ед

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Please wait...