0
clear
  • Нов Стил Светлина 10 Бои Трепкачки Светла LED Вратот се Врзува блескав ЕЛ жица Вратоврска Празник осветлување За Вечер Партија DJ,бар,клуб Шоу
  • -20%
  • -20%
Нов Стил Светлина 10 Бои Трепкачки Светла LED Вратот се Врзува блескав ЕЛ жица Вратоврска Празник осветлување За Вечер Партија DJ,бар,клуб Шоу

Нов Стил Светлина 10 Бои Трепкачки Светла LED Вратот се Врзува блескав ЕЛ жица Вратоврска Празник осветлување

DEN 507.84
DEN 452.00

Количината на стоката
Тековен


10 Бои ел очила Ел Жица Мода Неонски LED Светло До Сонце очила Сјај Запалено Костимот Партија DJ Светла Очила Светлина-up играчки

Спецификација :
Ова е ЕЛ Врска со функција на Стабилен и трепка.
10 Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела, Зелена, Лимон Зелена.
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 80g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 PC X EL Вратоврска
1 PC X 3 V Батеријата Случај & Контролер
Детали :
10 Бои Се Прикаже :
Примена :

Детални карактеристики

Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
No
боја:
Жолта,Виолетова,Сина,Розова,Зелена,Светло Зелена,Портокалова,Црвена,Небото Сино,Бело
сертификација:
RoHS,CE
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Карактеристики:
Блескав
Тип На Батерија:
AA
Напон:
3V
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
86009001
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тело Материјал:
Пластични
Повод:
Градина
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
6-10m
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Гаранција:
6 месеци
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
База Тип:
Никој
Извор На Светлина:
ел жица
Напојува со:
2-АА батерии (не се вклучени)
Функција:
Мирно на/ Бавно да Трепка/ Брзо Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
боја:
10 бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи

Подводни LED Светло База 3 AA Алкални Батерии не се вклучени.

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр�

10pcs / многу 100% Водоотпорни LED Чај Светлина За Свадба Партија Настани Празници Цветни Аранжмани Декорациј

Нов Производ 50pcs / Многу Свадба Декорација Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини LED Светло Со Батерија

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.3 mm Жица должина : 2 M / 3М Работна температу

Ние сме Фабрика Снабдувач .Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување DHL бесплатен превозот, со е�

Тоа е лесно да се постави 16 различни бои кога ќе ги користат нашите IRДалечински Контролер...

Одлично за забави, свадби, родендени, годишнини, Божиќ, ноќта на Вештерките, декорација и така натаму.LED Б

10pcs Чај Светлина Подводните Водоотпорен LED Свеќа Светлина Tealight Светилка Свадба Празници Божиќ Настан Па

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој�

Што е ново ??? Она што е единствен ???OK, нашиот нов 6inch centerpieces светлата се сосема нови тие ќе ви даде Неверој�

Фаза Шоу Танц Партија Корист Bowtie LED Вратот се Врзува Трепка со SequinsМатеријал : sequins, крпа Големина : 14*8cm LED �

Божиќ Цреша LED Светло Дрво 0.8 1.2 m m 1.5 1.8 m m Нова Година Свадба Luminaria Декоративни Дрво Гранки Светилка за Отв

10pcs / многу Романтични Водоотпорен Подводни LED Чај Светлина Електронски Свеќа Светлина за Свадба Партиј�

RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување / исклучување на Далечинс�

(10pcs / многу)мали Мини Водоотпорен подводни LED балон Светилка Бели LED Светло за Хартија Фенер Партија Свад

2016 година Нови Пристигнување Роденден Деца ноќта на Вештерките Замрзнати 10 Светла Двоен Led Подводните Fl

(AC Адаптер ЕУ Приклучок)Големиот пожар ефекти и виси дизајнМногу ниска потрошувачка на енергија, висока

Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Ин

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.9 M ) Жица materical : Бакар+ПВ�

широко се користи во свадба позадина на изгледот , куќи за гости , хотели , бар , партија , трговски центри

RGB Боја е со 24keys далечински контролер, Бела или Топло Бела Боја е со вклучување / исклучување на Далечинс�

Магичен LED Мини Партија Светлина 3 CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Парти

Please wait...