0
clear
  • Оригиналниот MMCX Кабел SE215 Злато Позлатен Слушалка Слушалки приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Жица Линија за Shure SE315 SE425 SE535 SE846
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот MMCX Кабел SE215 Злато Позлатен Слушалка Слушалки приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Жица Линија за Shure SE315 SE425 SE535 SE846

Оригиналниот MMCX Кабел SE215 Злато Позлатен Слушалка Слушалки приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Жица

DEN 762.24
DEN 633.00

Количината на стоката
Тековен


SE215 Оригинални Злато Позлатен Слушалка Слушалки Headphone 2 боја црна и сребрена Кабел за Shure SE315 SE425 SE535 SE846 UE900 MMCX
1*ЗА SHURE : se215 se315 se425 se535 se846 2*ЗА Westone : W10 W20 W30 W40 W50 W60 3*ЗА JVC : HA-FX850
4*ЗА Sony : XBA-Z5 XBA-A3 XBA-А2 XBA-H3 XBA-H2 Карактеристики :
1*100% Сосема Нов И Висок Квалитет, Оригиналниот
2*Оригиналниот Слушалка Кабел за Shure SE215 SE315 SE425 SE535 SE84 UE900 Спецификации :
1*Боја : Црна, сребрена
2*Должина на Кабел : 1.Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи од 60 дена . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне.
Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата.5 м
3*Нето тежина : 20 g Забелешка : 1*производот е без слушалка, само кабелот за Shure SE315 SE425 SE535 SE846 MMCX 2* на слушалка приклучоци блиску до слушалките, тоа ќе биде малку лабава, но ова е нормална појава, бидејќи малку празнина може да биде лесно да се инсталира слушалки, не ќе влијаат на нормалната употреба!!!
1. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации вашиот може да има, и ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Откако примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат
1. Ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на парите за вас
4. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ние прифаќаме Alipay, Pay Pal, Western Union, TT тука
2. Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Поддршка СТАН:
No
Отпорот:
45Ω
Vocalism Принцип:
Други
Конектори:
3.5 mm
Линија Должина:
1.5 м
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Чувствителност:
120±5dB
Функција:
HiFi Слушалки,За iPod,Спорт
Активен Бучава Отказ:
Yes
Број На Модел На:
SE215 SE846 MMCX
Зачестеност Одговор Опсег:
20-25000Hz
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
No
Контрола На Копчето:
Yes
Бренд Име:
Tiandirenhe
Стил:
уво кука
ЗА SHURE:
se215 se315 se425 se535 Se846
ЗА Westone:
W10 W20 W30 W40 W50 W60
За JVC:
ХА-FX850
За sony:
XBA-Z5 XBA-A3 XBA-А2 XBA-H3 XBA-Х2
Носат тип:
уво кука
За Shure SE215 SE535 SE846 MMCX:
Yes
Headphone кабел функција:
За iPod; HiFi слушалки; спорт,музика
боја:
Црна и Сребрена
Приклучок Тип:
L-Свиткување
Конектори:
ПОМОШЕН

Слични производи

3 Бои : Црна, Розова, Сребро Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парич

BENJIE 8 GB Мини Флеш Дигитален Снимач на Глас Dictaphone MP3 Плеер за Музика Gravador де voz Поддршка ТФКартичка вграден

ние ќе испраќање на предмети до вас преку кина пост обичен мал пакет плус ,не следење на број .но вие исто

Дигитални Subwoofer 2.1 SMD Интегриран Засилувач Одбор Независни 2.0 Канал Излез Регионализација Функционална

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.♦ Поради акции статус и временската зон

Безжична AV пренос решенија се погодни за големи видео состанок системи и мултимедијални класа соби.При

Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата.Ако имате б

2017 Новата ЕВА Патување Носат Торбичка Ракав Преносни Заштитна Кутија Корица дело За Sony SRSX3 / SRSX33 Безжич

Нашата цел е задоволството на клиентите.Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема ника

Таа донесува напредна 2 Едноставен и лесен Макс до 500 M околу за работа ;2 Сликите добиени со помош на ради

Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.Значи, ако ред оваа точка ве молиме да ни даде 5 ѕве

Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

EA0001691 BK Спецификација : 100% сосема нов Направен од висок квалитет на акрилик материјал, издржлив и го прав

PHILIPS Оригинални Гласовен Снимач на Звук со помош на USB Кабел + Безжичен микрофон + Слушалка + Торбичка + За

Опис : Боја : ЦрнаНаправени од вештачка кожаВисока еластичност, трајни и мекаУвото пена ќе го подобрите

На Yescool А2 16gb гласовен снимач плеер со MP3 функција и за поддршка на супер долго време за снимање и репроду

Вовед : Овој компактен 2.4 GHz Wi Fi антена се обезбедува широка покриеност и 3d Bi добивка Тоа е коаксијален ра

5 mm моќ адаптер)Батерија : AAA1 Поддршка на 1 или повеќе Предаватели и приемници, кои функционира како една

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Било DOA или

Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погр

Please wait...