0
clear
  • Sangean ПР-D18 AM/FM/Clock Преносни Дигитални Радио
  • -20%
  • -20%
Sangean ПР-D18 AM/FM/Clock Преносни Дигитални Радио

Sangean ПР-D18 AM/FM/Clock Преносни Дигитални Радио

DEN 3168.00
DEN 2978.00

Количината на стоката
Тековен


Со наследство од над 37 години, Sangean има висок углед за квалитет и сигурност во својата област. Со прилагодливи подесување чекор, можете да го прочистите на вашиот точната локација без разлика каде се вашите авантури и радио ве однесе.26" високи, и мерење на пердув-светло 12. Можете исто така да изберете да се разбуди за да AM/FM радио или со Хумана Wake-up Систем (HWS) ѕвончето аларми. Со својата посветеност кон подобрување, компанијата останува во првите редови на развој на производи и иновации. Во прилог, на ПР-D18 може да се постави како sleep timer од 15, 30, 45, 60, 90, 120 минути, па можете да заспие на радио слушање на вашата омилена разговор или музички станици.
Одличен Звук
На ПР-D18 е карактеристика-ладен се уште исклучително прифатлива радио дека не само што изгледа добро, но пакети моќно звучи удар за неговата големина.

Детални карактеристики

боја:
Бела
Стил:
Преносни
Тип:
AM / FM
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SANGEAN
Функција:
Вграден Звучник,Часовник
Број На Модел На:
ПР-D18
Екранот:
Yes
Напојување:
Адаптер или Батерии
dc во:
6V DC 400mA
Батерии (Главната Моќ):
4x 1.5 V (UM - 3)
Почетен Датум:
2009 година

Слични производи

Функција : 1.Состојба : нова.2.Материјал : Тешко ЕВА;3.Боја : Црна.4.Специјален Дизајн : Овој пренослив сметко

♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуг

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Било DOA или

KZ Висок Крајот Слушалка Додатоци Слушалка Случај Торба Слушалки Преносни за Чување Торба Кутија Слушал

Вовед : Овој компактен 2.4 GHz Wi Fi антена се обезбедува широка покриеност и 3d Bi добивка Тоа е коаксијален ра

Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

Ние само брод да се потврди цел адреси.1 X Еден Пар на Уво Перница1.Замена Уво Влошки Перница за Зајнхајзе

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Било оштетени или исчез

ние ќе испраќање на предмети до вас преку кина пост обичен мал пакет плус ,не следење на број .но вие исто

Нашата цел е задоволството на клиентите.Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема ника

На Yescool А2 16gb гласовен снимач плеер со MP3 функција и за поддршка на супер долго време за снимање и репроду

2 парчиња 60 x90mm Говорникот DIY Ниска фреквенција Радијатор Вибрациона Плоча Бас Пасивни WooferБренд НовиНис

100 W FM VHF 80 Mhz170 Mhz RF Моќ Засилувач Одбор DIY колекции За Шунка Радио DIY КОЛЕКЦИИAnswer : ___________________________ NOTE : Само д

Ако сте веледрогерија,ние ќе го избере најдобриот пат од ЕМС DHL Fedex да брод парцела за вас, ако вашата цел

Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас .Производство само најдобро за широка по

Дигитални Subwoofer 2.1 SMD Интегриран Засилувач Одбор Независни 2.0 Канал Излез Регионализација Функционална

Please wait...