0
clear
  • 1 Парче Јапонски Kawaii Мачиња Симпатична Добра Ноќ Мачка Мека Корица А5 Лаптоп Ученикот Училиштето Тетратка Линии Notepad Дневник Книга
  • -20%
  • -20%
1 Парче Јапонски Kawaii Мачиња Симпатична Добра Ноќ Мачка Мека Корица А5 Лаптоп Ученикот Училиштето Тетратка Линии Notepad Дневник Книга

1 Парче Јапонски Kawaii Мачиња Симпатична Добра Ноќ Мачка Мека Корица А5 Лаптоп Ученикот Училиштето Тетратка

DEN 171.84

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
А5 (140 MM*210 MM), вклучувајќи го и 30 листови (60pages), 80 G/m хартија, крои обврзувачки, внатре се хоризонтални линии
B5 (184 MM*257 MM), вклучувајќи 46 листови (92pages), 80 G/m хартија, крои обврзувачки, внатре се хоризонтални линии
Ве Молиме Имајте Во Предвид!! Ако вашата цел е помалку од $7, ние ќе брод преку Сингапур Пост, без следење информации, но ако не го добијат тоа по 2 месеци, ние ќе рефундирање. мека корица не хард корица!!
Б5 големина е исто така достапни во нашата продавница, ве молиме посетете ја нашата продавница. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Производот Содржи : 1 А5 Лаптоп .
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$9. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен.Освен Некои Далечна Земја.
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
.
Ако вашата цел повеќе од $7(вкупно трошоци, може да изберете и други производи во нашата продавница), ние ќе брод преку Воздух Пост, имаат следење информации, и побрзо од Сингапур Пост. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци.66
wy-приклучок-крај
Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми.

Детални карактеристики

Големина:
A5
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Хартија
Страна Обврзувачки Режим:
Крои Обврзувачки
Стил:
Симпатична
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
NB-НУ-23
Тип:
Дневник
Стил:
Печатени
Употреба:
подарок
Внатрешните Страници:
микс

Слични производи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ KIMAGIC ПРОДАВНИЦА : ) Сите бесплатен превозот нарачки ќе се испраќаат преку Кина П

Повратни информацииВе молиме такса за слободни да контакт со нас и ние ќе го реши секој проблем за вас.Н

Жешко во 2018 Транспарентен ПВЦ Агенда Весник Лаптоп Додаток Лист Дневник Излет Покрие Канцелариски Учил

Купувачи сеодговорни за било каква осигурување.НаплатаРазмена Само1 Ние ќе организира испорача како ќе

Повратни информацииВе молиме такса за слободни да контакт со нас и ние ќе го реши секој проблем за вас.В

Опишете : Патници Лаптоп Дневник Notepad Гроздобер Литература СТП A6 A5 Кожа Забелешка Книга Канцелариски По

Бесплатен Превозот На Големо Noote Книга А5 Големина Мека Копија Дневник Nootepad Вежба Книга 30 Листови Лаптоп

Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадовол

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на в

"Ноќ Океан" Дневни Неделни Излет Дневник Лаптоп Весник Пакет се Вклучени ЕДЕН Лаптоп 228 Страни на Хартиј

Answer : ___________________________ Note : Почитувани, бидејќи ова производство цена помала од 10 ДОЛАРИ, па така, доколку в

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќеДа се направи листа50 ли

Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење Ве молиме да го пот

Функција е ПВЦ маска ,80 листови ,секоја страница има 14 облоги,розова сјај во прав оркестарот покрие изгл

Ве молиме имајте во предвид : 1.Ако производот опција е случаен, тоа значи боја и сорти не се достапни за и

Врати производот мора да биде во оригинална состојба и може да се препродава Повратни информации : Ние ј

Повратни информации 1 Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да г

Ако заменетата не е достапно ,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Please wait...