0
clear
  • симпатична корејски канцелариски POORI мачка распоред на дневен ред 2017 година план лаптоп неделен месечен излет libreta y cuadernos caderno
  • -20%
  • -20%
симпатична корејски канцелариски POORI мачка распоред на дневен ред 2017 година план лаптоп неделен месечен излет libreta y cuadernos caderno

симпатична корејски канцелариски POORI мачка распоред на дневен ред 2017 година план лаптоп неделен месечен

DEN 268.80
DEN 252.00

Количината на стоката
Тековен


бои : 4
pages : 64
големина : 140x104mm

Детални карактеристики

Големина:
140x104
Маска Материјал:
кожа
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Меморандуми Дневно
Стил:
Мини
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Со Заклучување:
No
Употреба:
подарок
Тип:
Составот Книга
Број На Модел На:
Преносни компјутери
Внатрешните Страници:
64

Слични производи

Опис На Производот : Големина : околу 105*60mm,како слика покажува.Тежина : околу 10g секој пакет.Количина : ...

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на в

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќеДа се направи листа50 ли

Macaron Серија на Списанието Материјал : Faux кожа Големина : 202x112mm Хартија : Наредени*1+Dot*1(Вкупно 78 парчиња) Бо

За Русија Пријатели, ве молиме бидете сигурни дека ќе го пополни вашето целосно име и презиме,или не ќе г

Опишете : Патници Лаптоп Дневник Notepad Гроздобер Литература СТП A6 A5 Кожа Забелешка Книга Канцелариски По

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 42g Боја Како што е прикажано Гол

Повратни информацииВе молиме такса за слободни да контакт со нас и ние ќе го реши секој проблем за вас.В

Ставка Опис100% Сосема нов и добар квалитетСудијата случај со црвена ,картичка жолт картон и моливНаправ

Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење Ве молиме да го пот

Врати производот мора да биде во оригинална состојба и може да се препродава Повратни информации : Ние ј

За да бидете сигурни дека ќе се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.5*5cmМ

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал ПВЦ Тежина За : 20g Боја Како Слики со Големина 14 X 10cm

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Хартија Занаети : Киселина С

Леплива Нагласи Страница Маркер Стрелка Знамиња 5 Бои.Тие се изработени од пластични материјали со лепи

Купувачи сеодговорни за било каква осигурување.НаплатаРазмена Само1 Ние ќе организира испорача како ќе

Еден големини : 10x12mmКоличина : 180 Налепници / Лист, 60 листови / Пакет,Вкупно 10800 КомпјутериБоја : ЦрвенаМате

Повратни информации 1 Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да г

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот6 компјутери Алиса во земјата на чудата мемо влошки и лепли

Жешко во 2018 Транспарентен ПВЦ Агенда Весник Лаптоп Додаток Лист Дневник Излет Покрие Канцелариски Учил

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал ПВЦ Тежина За : 20g Боја Multicolor Големина 16.5 x 11cm Пакува

Име : Фантастичен сон лаптоп Гроздобер Креда дневник книга Преносни агенда канцелариски caderno escolar матер

Инспирација : Кукла другар.Боја : 8 стил.Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и

40 пакети / многуСекој пакет има 5 линии , секоја линија има 20 листови налепници.Големина : 8.5 cm X 5.2 Х 0.3 цм /

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќеГолемина : 14*21cm70 листови

Please wait...