0
clear
  • 120pcs/многу безжична 3w KL2.8LM led рудар светлина совршен за рударство риболов кампување пешачење водоотпорен бесплатен превозот преку dhl
  • -20%
  • -20%
120pcs/многу безжична 3w KL2.8LM led рудар светлина совршен за рударство риболов кампување пешачење водоотпорен бесплатен превозот преку dhl

120pcs/многу безжична 3w KL2.8LM led рудар светлина совршен за рударство риболов кампување пешачење водоотпорен

DEN 76800.00

Количината на стоката
Тековен


Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Вода-доказ и Експлозија-доказ дизајн, безбедноста и повисоки перформанси;
Ние сме producting воено-ниво производство за вас!
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.П5 монистра супер светло многу корисни во двете industy и земјоделството.2 V 500m A
Автомобил полнач : Влез : DC : 12 V-24 V
Излез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m A
Пакет листата :
1 * LED светла, 1 * ѕид полнач, 1 * автомобил полнач, 1 * рака и др
Бренд : HENGDA
Модел : Kl2. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.120pcs/многу led рударство светилка Kl2. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Осветлување на Аголот : 90 степени прилагодливи;
4. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.Извор на светлина : 1 поведе со два модел. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Висок и низок
3.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во "врати дена" на потврда на вашата нарачка.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Предните светла
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Зрак Агол:
60°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Модел на LED Монистра:
Q5
Цел:
Кампување Риболов Отворено
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
3w
Тип На Батерија:
Литиум Метал
Број На Модел На:
Kl2.8
Осветлување Период (h):
>15ч
Тело Материјал:
ABS
is_customized:
yes
ip:
65
боја:
Жолта и црна
Лумен:
4,400 lm
Експлозија-доказ:
Yes
Тип На Батерија:
Батерија 18650 2800mah
Живот:
50,000 h
Место на Потекло:
Fujian Кина

Слични производи

ПревозотАко шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Multicolor : црвена, зелена и сина боја се менува авто

ОписБатерија Headlamp : Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и

Надворешна Опрема Нови Мини Шатор Светлина Преносни LED Кампување Светилка Полнење Итни СветилкаЛумен :

Нови Пристигнување 2018 Nitecore HC65 КРИ XML2U2 LED 1000 Lumens Тројно Излез Целосен Метал Батерија Headlamp со 18650 Liion Батери

или ако само сакате да се купи headlamp ,ве молиме кликнете на оваа врска : Слика Sho ws : * Ние брод на светот ( ос

Совршен за anchoring шатори, градина nettings & tarps да се покријат и да се заштити цвеќиња, зеленчук & Пејсажи или ц

ПлаќањеНие ги поддржува следниве методи на плаќање.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети ил

Батерија LED Headlamp Светлата Rainproof Светло Отворено Подигаат Главата Светлина Светилка Факел Фенер Моќта Ба

Ќе има 7 дена да контактирате со нас Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета д

Бренд Нови Медицински Хируршки Penlight Пенкало Светло Светло Факелот Со Скала за Прва Помош Топла Продажб

Предмет : Стоматолошки / Хируршки Светлата Моќ : 3 W Работно време : 4 часа Интензитет : 1500030000 Лукс Сијалиц

ПлаќањеНие го прифаќаме само alipay плаќање На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за ваши

Спецификација : име на Производ : S2+ 7135*8 LED Светилка Бренд : Jiguoor Модел : S2+ Emitter Тип : XML2 Emitter BIN : U21А,T63Б,T64 C, T55 B

Led Рударство Капа Светилка,Рудар Капа СветлинаLed Рударство Капа Светилка Рудар Капа СветлинаKL4 LM(Б) 5 AHПо

100% сосема нов и висок квалитет 100% сосема нов и висок квалитет на 9 LED 1 Режим УВ blacklight светло Долг животен

Нашите УслугиБЕЗБЕДНОСТ НА ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Банкарска T / T, Western Union, Mone

Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и четири 5ѕвезда Детални Продавачот Реј

ОписМоже да се користи како Headlamp или возење Велосипед СветлинаМодел на LED : 4x XML T6 LEDИзлез светла може да д

Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од бо

Please wait...