0
clear
  • USB Полнење Преносни LED кампување фенер шатор светлина 300 Lumens Ултра Светла Извор на Енергија Полнач за Мобилен Телефон Светлина
  • -20%
  • -20%
USB Полнење Преносни LED кампување фенер шатор светлина 300 Lumens Ултра Светла Извор на Енергија Полнач за Мобилен Телефон Светлина

USB Полнење Преносни LED кампување фенер шатор светлина 300 Lumens Ултра Светла Извор на Енергија Полнач за

DEN 748.80
DEN 412.00

Количината на стоката
Тековен

По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Доаѓа со пластичен материјал и да се насочат на телото дизајн, лесна тежина и убава.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето.
Здрав стигнале кука е совршен за виси во вашиот шатор или било која друга област која треба надземни светлина.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
Разноврсна магнетна база месеци буквално насекаде.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга.6 во
Пакет Листата :
1 * LED Светло
1 * Микро USB Кабел за Полнење
Answer : ___________________________ Note :
Мобилниот телефон не е вклучен.

Детални карактеристики

Бренд Име:
QvvCev
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Осветлување Период (h):
4
Тип На Батерија:
ААА
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1
Употреба:
за отворено кампување риболов
Број На Модел На:
18203
Карактеристики:
кампување фенер
Тип На Објект:
Преносни Фенери
боја на светлина:
топла жолта светлина
користат за:
за читање на риболов,кампување шатор ,планинарење,лов,отворен
Погоден батеријата:
со изграден батеријата
Пакетот Вклучува:
1pcs campig светилка ,изградена-во батеријата ,1* USB Кабел

Слични производи

Ќе има 7 дена да контактирате со нас Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета д�

Led Рударство Капа Светилка,Рудар Капа СветлинаLed Рударство Капа Светилка Рудар Капа СветлинаKL4 LM(Б) 5 AHПо�

Тоа исто Така може да се користи за итни случаи, како што е пожар, поплава, земјотрес итни сајт команда.

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Поради акции статус и време differenses,ние �

Повратни информации1,Што зависи од нашите клиенти проектот сатис фракција за да се успее Пакетите се ис�

Спецификација : Име на производ : Светло Заштитени Случај HolsterМатеријали : НајлонТежина : околу 20gГолемин

Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши Ви благодариме за вашето време и соработка

Нашата цел е задоволството на клиентите!ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНО�

Предмет : Стоматолошки / Хируршки Светлата Моќ : 3 W Работно време : 4 часа Интензитет : 1500030000 Лукс Сијалиц�

Cordless LED Рударство Светилка,Светлата,Рударство Главата СветлинаНов Тип,5100 главата,батерија внатре глава

100% сосема нов и висок квалитетНа сијалицата е направен од издржлива пластика.Клучот прстен направен од

2 V 500m A Пакет Содржина (не се вклучуваат на батеријата) : 1 x Нови T6 Моќен Headlamp 1 x Автомобил полнач 1 x Дома по�

Спецификација : Дијаметар : 17mmОдговараат за : SC / СП,BLF Х5 / X6 LED СветилкаКарактеристики : switch копче може да о

Бренд Нови Медицински Хируршки Penlight Пенкало Светло Светло Факелот Со Скала за Прва Помош Топла Продажб�

ПревозотАко шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Multicolor : црвена, зелена и сина боја се менува авто�

Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем с

Карактеристики на производот : Може да се користи како Headlamp или Bicycie Светлина Модел на LED : КРИ XML T6 LED Изле�

Пакет Содржина100% НОВ БРЕНД1 × Полнач1 × Батерија1 × Фенерче1 × Настава1 × Батеријата Случај1 × Батеријата �

modname=ckeditorСпецификација : име на Производ : T Серија LED Цевка Светлина Keychain Материјал : Трајни Поликарбонат

Нашите УслугиБЕЗБЕДНОСТ НА ПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Банкарска T / T, Western Union, Mone

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема

Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во "врати ден�

Добредојдовте на нашата продавница.Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора

100% сосема нов и висок квалитет 100% сосема нов и висок квалитет на 9 LED 1 Режим УВ blacklight светло Долг животен �

Please wait...