0
clear
  • hengda led светло ld-4625/напредно LED експлозија-доказ рудар капа светилка/cordless рударство светла за продажба бесплатен превозот преку dhl
  • -20%
  • -20%
hengda led светло ld-4625/напредно LED експлозија-доказ рудар капа светилка/cordless рударство светла за продажба бесплатен превозот преку dhl

hengda led светло ld-4625/напредно LED експлозија-доказ рудар капа светилка/cordless рударство светла за продажба

DEN 8640.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во "врати дена" на потврда на вашата нарачка.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Вода-доказ и Експлозија-доказ дизајн, безбедноста и повисоки перформанси;
Пакет листата :
1 светлата,1 автомобил полнач,1 ѕид полнач,1 рака
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;
5. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот
1). Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.2 V 500m A
Автомобил полнач : Влез : DC : 12 V-24 V
Излез : наизменична СТРУЈА : 5 V±5% МАКС : 500m A
Бренд : HENGDA
Модел : LD-4625
1. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Континуиран осветлување : главната светлина 12-15 часа;
6. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Подземна експлозија-доказ капа светилка/безбедност капа светилка со батерија 18650 водоотпорен и експлозија-доказ бесплатен превозот преку dhl
Секоја светлина доаѓаат со headband, ѕидни држачи и автомобил полнач.
Ѕидот Полначот : AC : 110-240 V DC : 4. Ние сме подготвени да ви помогнеме.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Wattage:
1W
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Извор На Светлина:
LED
Зрак Агол:
60°
Бренд Име:
langyu
Водоотпорен:
Yes
Цел:
Кампување Риболов Надворешни работи
Модел на LED Монистра:
Q5
Број На Модел На:
LD-4625
Осветлување Период (h):
>12
Живот:
50,000 h
Тело Материјал:
ABS
Батерија Тип:
Литиум Јонска
is_customized:
Yes
Работен период:
15ч
IP:
65
Лумен:
120L
Тип На Батерија:
Батерија 18650
Место на Потекло:
Fujian Кина

Слични производи

Карактеристики• Производство на unltra светол зрак на светлина од страна КРИ LED•Голема животниот Век на LE

Cordless LED Рударство Светилка,Светлата,Рударство Главата СветлинаНов Тип,5100 главата,батерија внатре глава

ПлаќањеНие го прифаќаме само alipay плаќање На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за ваши

Led Рударство Капа Светилка,Рудар Капа СветлинаLed Рударство Капа Светилка Рудар Капа СветлинаKL4 LM(Б) 5 AHПо

Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во "врати ден

Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од бо

ПревозотАко шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Multicolor : црвена, зелена и сина боја се менува авто

Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши Ви благодариме за вашето време и соработка

Бренд Нови Медицински Хируршки Penlight Пенкало Светло Светло Факелот Со Скала за Прва Помош Топла Продажб

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема

Супер Светло Виолетова Главата КРИ XML T6 LED 2000 Lumen Светлата Велосипед Велосипед Светлина headlampКарактерист

Карактеристики : Наменски дизајнирани за работни места, за Спроведување на Законот, Лов, Истражување, Бе

ОписБатерија Headlamp : Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и

modname=ckeditorСпецификација : име на Производ : T Серија LED Цевка Светлина Keychain Материјал : Трајни Поликарбонат

Нето Тежина : 75gМодел на Led Монистра : КРИ XPEМакс Лумен : 250 LMМатеријал : Alumimum Легура3 Начини : Висок / Среден /

Предмет : Стоматолошки / Хируршки Светлата Моќ : 3 W Работно време : 4 часа Интензитет : 1500030000 Лукс Сијалиц

Повратни информации1,Што зависи од нашите клиенти проектот сатис фракција за да се успее Пакетите се ис

или ако само сакате да се купи headlamp ,ве молиме кликнете на оваа врска : Слика Sho ws : * Ние брод на светот ( ос

2 v 500m AПакет Содржина : 1 * 3x КРИ XM1 T6 5000 Lm Батерија Headlamp1 * Полнач за оваа Headlamp (за НАС / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈ

Please wait...