0
clear
  • Компатибилен Проектор светилка за DONGWON LMP131/DLP-935S/DVM-C95M
  • -20%
  • -20%
Компатибилен Проектор светилка за DONGWON LMP131/DLP-935S/DVM-C95M

Компатибилен Проектор светилка за DONGWON LMP131/DLP-935S/DVM-C95M

DEN 3152.64
DEN 2995.00

Количината на стоката
Тековен


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
DONGWON DLP-935 S, DVM-C95 M
EIKI LC-WB100, LC-XB100, LC-XB200
SANYO PLC-WXU300, PLC-XU300, PLC-XU3001, PLC-XU300 A, PLC-XU300 C, PLC-XU301, PLC-XU305, PLC-XU350, PLC-XU350 C, PLC-XU355
Дел Број : 610 343 2069, 610-343-2069, 6103432069, LMP131, POA-LMP131 Wattage : 225 W Светилка Живот : 2500 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Детални карактеристики

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
POA-LMP131/610 343 2069

Слични производи

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

100% Оригинални HS130 AR106 P21 Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се

Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex : RLC073Состојба : 100% Сосема новТип : Оригинални светилка со домување(OWH / GLM / OEM)Свети

Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање Ние соработуваме со повеќе изразат спедит

DLP Projectro боја тркала за Acer X1261 P XGA Пренослив Проектор бесплатен превозотВе молиме бидете сигурни дека ваш

Компатибилен Светилка со Домување4 (во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на прево

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле Во повеќето случаи, замена само вкл

Компатибилен NSHA275 TO E21.8 Проектор светилка TLPLW14 за TDPT355 TDPTW355Основни Информации.Објектот TLPLW14 Светилка NSHA275

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Ние ќе ги пратите напратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.П : За производи за тра

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : POALMP109Компатибилен со : PLCXF47 PLCXF47 K PLCXF47 W PLCXF4700Wattage : NSHA330 WПрос

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

PB1200 Универзална Проектор ЛентаМодел Бр : PB1200 фах Материјал : SPCC ладно валање челик + не се лизга мат+бел Ф

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

Please wait...