0
clear
  • Компатибилен Проектор светилка за BARCO R9801015/CLM HD6/CLM W6/CLM-HD6/CLM-W6
  • -20%
  • -20%
Компатибилен Проектор светилка за BARCO R9801015/CLM HD6/CLM W6/CLM-HD6/CLM-W6

Компатибилен Проектор светилка за BARCO R9801015/CLM HD6/CLM W6/CLM-HD6/CLM-W6

DEN 6576.00
DEN 6247.00

Количината на стоката
Тековен


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
OPTOMA EH7500
КРИСТИ DWU670-E ,DHD670-E ,DHD675-E , DWU675-E
BARCO CLM HD6, CLM W6
Дел Број : 003-004449-01,003-102119-01,СП.8 JN08 G.C01,R9801015 Wattage : 330 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Детални карактеристики

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
5J.J3V05.001

Слични производи

Компатибилен Светилка со Домување4 (во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на прево

KF60 DX100 / KF60 XBR800 / КП50 XBR800 / КПXR43 TW1 Проекција ТВ Светилка XL2000 Опис на ПроизводотОписБренд Име : GEYINGБрој Н

180ден Гаранција.Модел NO : SANYO POALMP111Сијалица параметри : NSHA275 WСе применуваат следниве проектор модели : SANYO

Ние ќе ги пратите напратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.П : За производи за тра

Оригиналниот Проектор Светилка U4150 за U4111 U4131 U4136 U4231 U4232Бренд GEYINGБрој На Модел : u4150Гола сијалица : PVIP 150 / 1.0

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : VLTHC7800 LPКомпатибилен со : HC7800 D HC7800 DW HC7900 DW HC8000 DBLWattage : PVIP240 W 0.8

Оригиналниот проектор крушка светилка LMPD213 за Sony VPLDX145 / VPLDX146 / VPLDX147 / VPLDX100 / VPLDX120 / VPLDX122 / парчеКако што се

Објектот спецификите Проектор светилка светилки SPЛАМБА060 за InfocIN102 Со СВЕТИЛКА домување за ИНСТАЛАЦИЈА

Оригиналниот светилка со домување (OWH / GLM / OEM)3.Како и Кога да се Замени со Проектор СветилкаТоа можеби е в

Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал 1)Дел број : TLPL62)број на Мод

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : OPTOMA EH7500КРИСТИ DWU670E ,DHD670E ,DHD675E , DWU675EBARCO CLM HD6, CLM W6Дел Број : 003

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструк

Компатибилен UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Проектор светилка TLPLW3 A за TDPT90 AU TDPTW90 AU TDPT91 AUОсновни Информации.Објектот TLPLW3 A

Проектор светилки слабо како тие возраст Испорака во Рок од 2 дена по плаќање ПопустЦел 50 парчиња , конт

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

Ние ќе ви одговори назад во 24 работни часа.9" В Одличен квалитет на слика во секој агол на гледање без ком

Компатибилен NSHA275 TO E21.8 Проектор светилка TLPLW14 за TDPT355 TDPTW355Основни Информации.Објектот TLPLW14 Светилка NSHA275

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

Please wait...