0
clear
  • Замена Светилка Модул POA-LMP25 за SANYO PLV-30
  • -20%
  • -20%
Замена Светилка Модул POA-LMP25 за SANYO PLV-30

Замена Светилка Модул POA-LMP25 за SANYO PLV-30

DEN 2832.00
DEN 2690.00

Количината на стоката
Тековен


Замена Светилка Модул POA-LMP25 за SANYO PLV-30
1)Дел број : POA-LMP23
2)Проектор број на Модел :
за SANYO PLV-30
3)Светилка тип : Sanyo Замена Светилка Модул
4)го Оценувате моќност : 150 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 4 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика. 12/24/36 кутии во 1 картон.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.
На цемент е многу важно за светилки.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
POA-LMP23
Функција:
Замена Светилка Модул
Светилка Модул:
POA-LMP25
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
150 Watts
Проектор / лцд Проектор s:
За SANYO PLV-30

Слични производи

Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал 1)Дел број : TLPL62)број на Мод

DLP Projectro боја тркала за Acer X1261 P XGA Пренослив Проектор бесплатен превозотВе молиме бидете сигурни дека ваш

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : VLTHC7800 LPКомпатибилен со : HC7800 D HC7800 DW HC7900 DW HC8000 DBLWattage : PVIP240 W 0.8

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

Ние ќе ги пратите напратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.П : За производи за тра

: POALMP148Сијалица параметри : UHP245 / 170 W 50x50Се применуваат следниве проектор модели : HITACHI CPS420 CPX430 CPX430 W MCX2500Усл

Оригиналниот Светилка со Домување2 Лесно да се инсталира (во зависност од секоја земја),2,купувачот може

KF60 DX100 / KF60 XBR800 / КП50 XBR800 / КПXR43 TW1 Проекција ТВ Светилка XL2000 Опис на ПроизводотОписБренд Име : GEYINGБрој Н

Оригиналниот Проектор Светилка U4150 за U4111 U4131 U4136 U4231 U4232Бренд GEYINGБрој На Модел : u4150Гола сијалица : PVIP 150 / 1.0

Ние ќе ви одговори назад во 24 работни часа.9" В Одличен квалитет на слика во секој агол на гледање без ком

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле Во повеќето случаи, замена само вкл

Оригиналниот проектор голи крушка светилка SHP114 светилка за INFOCIN1124 / IN1126 Проектори ,SPЛАМБА076 Карактерист

Објектот спецификите Проектор светилка светилки SPЛАМБА060 за InfocIN102 Со СВЕТИЛКА домување за ИНСТАЛАЦИЈА

Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или д

Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија На следење на број, ќе бидат доставени д

Оригиналниот проектор крушка светилка DT01021 за HITACHI CPX2010 / CPX2011 / CPX2011 N / CPX2510 N / EDX40 / EDX42 / EDX45Како што се

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Товарни соберат не прифатиНајдобри став и харм

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : OPTOMA EH7500КРИСТИ DWU670E ,DHD670E ,DHD675E , DWU675EBARCO CLM HD6, CLM W6Дел Број : 003

Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање Ние соработуваме со повеќе изразат спедит

Компатибилен NSHA275 TO E21.8 Проектор светилка TLPLW14 за TDPT355 TDPTW355Основни Информации.Објектот TLPLW14 Светилка NSHA275

Please wait...