0
clear
  • Висок квалитет на Голи Светилка POA-LMP28 за SANYO САЛАДИН XP30 / PLC XP308C / PLC XP35 / PLV 60 / PLV 60HT / PLV 60N
  • -20%
  • -20%
Висок квалитет на Голи Светилка POA-LMP28 за SANYO САЛАДИН XP30 / PLC XP308C / PLC XP35 / PLV 60 / PLV 60HT / PLV 60N

Висок квалитет на Голи Светилка POA-LMP28 за SANYO САЛАДИН XP30 / PLC XP308C / PLC XP35 / PLV 60 / PLV 60HT

DEN 3456.00
DEN 3283.00

Количината на стоката
Тековен

Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.
Светилки собрание го следат стандардни податоци. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Висок квалитет на Голи Светилка POA-LMP28 за SANYO САЛАДИН XP30 / PLC XP308 C / PLC XP35 / PLV 60 / PLV 60 HT / PLV 60 N
1)Дел број : POA-LMP28
2)Проектор број на Модел :
За SANYO PLC-XP30 / PLC-XP308 C / PLC-XP35 / PLV-60 / PLV-60 HT / PLV-60 N
3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
4)го Оценувате моќност : 250 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 4 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.
Напомена :
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
POA-LMP28
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
голи светилка

Слични производи

Проектор светилки слабо како тие возраст Испорака во Рок од 2 дена по плаќање ПопустЦел 50 парчиња , конт

Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.За промет на Големо Купување,ве молиме к

Оригиналниот Светилка со Домување2 Лесно да се инсталира (во зависност од секоја земја),2,купувачот може

Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или д

Проектор додаток проектор боја тркала за Ben Q PE7700 проектор 3 боја симетричност боја тркалаВе молиме биде

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни поврат

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : POALMP109Компатибилен со : PLCXF47 PLCXF47 K PLCXF47 W PLCXF4700Wattage : NSHA330 WПрос

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле Во повеќето случаи, замена само вкл

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : OPTOMA EH7500КРИСТИ DWU670E ,DHD670E ,DHD675E , DWU675EBARCO CLM HD6, CLM W6Дел Број : 003

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Ние ќе ви одговори назад во 24 работни часа.9" В Одличен квалитет на слика во секој агол на гледање без ком

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

Објектот спецификите Проектор светилка светилки SPЛАМБА060 за InfocIN102 Со СВЕТИЛКА домување за ИНСТАЛАЦИЈА

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : DONGWON DLP935 S, DVMC95 MEIKI LCWB100, LCXB100, LCXB200SANYO PLCWXU300, PLCXU300, PLCXU3001, PLCXU300

1 100% Гаранција За Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t треба да се промени

Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија На следење на број, ќе бидат доставени д

Опис На ПроизводотXIMлиза Замена Проектор Светилка ЕТLAL100 за Panasonic PTLW25 H PTLX22 PTLX26 PTLX26 H LX30 H светилка со домув

DLP Projectro боја тркала за Acer X1261 P XGA Пренослив Проектор бесплатен превозотВе молиме бидете сигурни дека ваш

Оригиналниот проектор крушка светилка DT01021 за HITACHI CPX2010 / CPX2011 / CPX2011 N / CPX2510 N / EDX40 / EDX42 / EDX45Како што се

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Оригиналниот проектор крушка светилка LMPD213 за Sony VPLDX145 / VPLDX146 / VPLDX147 / VPLDX100 / VPLDX120 / VPLDX122 / парчеКако што се

Како и кога да се замени со проектор светилка : Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилк

Оригиналниот Двојна Проектор Светилка Со Модул 5 J.J2 D05.001 / 5 J.J2 D05.011 За Бен П SP920 P (#1) / SP920 P (#2)Број На Модел

Ние ќе ги пратите напратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.П : За производи за тра

: POALMP148Сијалица параметри : UHP245 / 170 W 50x50Се применуваат следниве проектор модели : HITACHI CPS420 CPX430 CPX430 W MCX2500Усл

SHP93 Оригинални Проектор Крушка Светилка НА XR20 LP За Sh arp XVZ100 / XVZ3000 / XVZ3100 со 180 дена гаранцијаБрој на модел

Please wait...