0
clear
  • Висок квалитет P-VIP 280W 1.0 E20.6 компатибилен Проектор сијалица 5J.06W01.001 Фитинг за MP723 MP722 EP1230 MP711 MP711C и др.
  • -20%
  • -20%
Висок квалитет P-VIP 280W 1.0 E20.6 компатибилен Проектор сијалица 5J.06W01.001 Фитинг за MP723 MP722 EP1230 MP711 MP711C и др.

Висок квалитет P-VIP 280W 1.0 E20.6 компатибилен Проектор сијалица 5J.06W01.001 Фитинг за MP723 MP722 EP1230

DEN 1536.00
DEN 1413.00

Количината на стоката
Тековен


Како и кога да се замени со проектор светилка :
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка.Висок квалитет P-VIP 280 W 1. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите. Професионална Соработка Тим. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.001 Фитинг за MP723 MP722 EP1230 MP711 MP711 C и др. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден. Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци. Сигурен Corporation. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка :
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел.6 Компатибилен Проектор сијалица 5 J.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај.
Објектот P-VIP 280 W 1. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Ние можеме да снабдување :
Оригиналниот светилка модул(НП/OLM)
Оригиналниот светилка со домување(OWH/GLM/OEM)
Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
Компатибилен голи светилка(CB)
Имаме светилки на сите следниве видови на проектори :
Зошто да се купи од нас :
1.001 Фитинг за Проекција Светилка 3 M X62 X62 W и др.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
5J.06W01.001
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
120 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
MP723 MP722 EP1230 MP711 MP711C и др.
Број На Модел На:
5J.06W01.001
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
280W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp

Слични производи

Компатибилен Светилка со Домување4 (во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на прево

100% Оригинални HS130 AR106 P21 Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се

Оригиналниот Двојна Проектор Светилка Со Модул 5 J.J2 D05.001 / 5 J.J2 D05.011 За Бен П SP920 P (#1) / SP920 P (#2)Број На Модел

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Оригиналниот Светилка со Домување2 Лесно да се инсталира (во зависност од секоја земја),2,купувачот може

Оригиналниот проектор голи крушка светилка SHP114 светилка за INFOCIN1124 / IN1126 Проектори ,SPЛАМБА076 Карактерист

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : POALMP109Компатибилен со : PLCXF47 PLCXF47 K PLCXF47 W PLCXF4700Wattage : NSHA330 WПрос

Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање Ние соработуваме со повеќе изразат спедит

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Товарни соберат не прифатиНајдобри став и харм

1 100% Гаранција За Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t треба да се промени

Објектот спецификите Проектор светилка светилки SPЛАМБА060 за InfocIN102 Со СВЕТИЛКА домување за ИНСТАЛАЦИЈА

PB1200 Универзална Проектор ЛентаМодел Бр : PB1200 фах Материјал : SPCC ладно валање челик + не се лизга мат+бел Ф

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

KF60 DX100 / KF60 XBR800 / КП50 XBR800 / КПXR43 TW1 Проекција ТВ Светилка XL2000 Опис на ПроизводотОписБренд Име : GEYINGБрој Н

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни поврат

Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи ги следниве : • Исклучување на маш

Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал 1)Дел број : TLPL62)број на Мод

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле Во повеќето случаи, замена само вкл

Please wait...