0
clear
  • Замена на ТВ гол светилка за PHILIPS UHP 100W/120W 1.0 P22 / UHP 100W/120W 1.3 P22 / UHP 120/132W 1.0 PH P22 XG20 СИЈАЛИЦА
  • -20%
  • -20%
Замена на ТВ гол светилка за PHILIPS UHP 100W/120W 1.0 P22 / UHP 100W/120W 1.3 P22 / UHP 120/132W 1.0 PH P22 XG20 СИЈАЛИЦА

Замена на ТВ гол светилка за PHILIPS UHP 100W/120W 1.0 P22 / UHP 100W/120W 1.3 P22 / UHP 120/132W 1.0 PH P22

DEN 2400.00
DEN 2112.00

Количината на стоката
Тековен

Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период.
Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пад писмо по е-пошта. Професионална Соработка Тим. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи го и следново : го исклучите машината и да се овозможи светилка да се излади целосно Отстранете го поклопецот Unscrew светилка домување единица за Отстранување на стари светилка Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине ја напушти проектор во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем. Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.0 P22 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : UHP Опис на Производот
Попуст достапни за купување количина
510pcs попуст од 2%
1020 компјутери попуст од 3%
Услови на купување :
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Нашите пакување :
Зошто да се купи од нас
1. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти. 180-ден Гаранција. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Сигурен Corporation.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка.

Детални карактеристики

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
UHP 100W/120W 1.0 P22

Слични производи

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : DONGWON DLP935 S, DVMC95 MEIKI LCWB100, LCXB100, LCXB200SANYO PLCWXU300, PLCXU300, PLCXU3001, PLCXU300

PB1200 Универзална Проектор ЛентаМодел Бр : PB1200 фах Материјал : SPCC ладно валање челик + не се лизга мат+бел Ф

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Опис На ПроизводотXIMлиза Замена Проектор Светилка ЕТLAL100 за Panasonic PTLW25 H PTLX22 PTLX26 PTLX26 H LX30 H светилка со домув

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : POALMP109Компатибилен со : PLCXF47 PLCXF47 K PLCXF47 W PLCXF4700Wattage : NSHA330 WПрос

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

Оригиналниот проектор голи крушка светилка SHP114 светилка за INFOCIN1124 / IN1126 Проектори ,SPЛАМБА076 Карактерист

Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.За промет на Големо Купување,ве молиме к

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни поврат

100% Оригинални HS130 AR106 P21 Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Компатибилен UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Проектор светилка TLPLW3 A за TDPT90 AU TDPTW90 AU TDPT91 AUОсновни Информации.Објектот TLPLW3 A

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

DLP Projectro боја тркала за Acer X1261 P XGA Пренослив Проектор бесплатен превозотВе молиме бидете сигурни дека ваш

Оригиналниот Светилка со Домување2 Лесно да се инсталира (во зависност од секоја земја),2,купувачот може

Компатибилен Светилка со Домување4 (во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на прево

Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex : RLC073Состојба : 100% Сосема новТип : Оригинални светилка со домување(OWH / GLM / OEM)Свети

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : VLTHC7800 LPКомпатибилен со : HC7800 D HC7800 DW HC7900 DW HC8000 DBLWattage : PVIP240 W 0.8

Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или д

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : OPTOMA EH7500КРИСТИ DWU670E ,DHD670E ,DHD675E , DWU675EBARCO CLM HD6, CLM W6Дел Број : 003

Оригиналниот проектор крушка светилка LMPD213 за Sony VPLDX145 / VPLDX146 / VPLDX147 / VPLDX100 / VPLDX120 / VPLDX122 / парчеКако што се

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Товарни соберат не прифатиНајдобри став и харм

Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање Ние соработуваме со повеќе изразат спедит

Please wait...