0
clear
  • Оригиналниот Голи Светилка POA-LMP24 за SANYO САЛАДИН XP17 / PLC XP17N / PLC XP20 / PLC XP18E Проектор и СЛ
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот Голи Светилка POA-LMP24 за SANYO САЛАДИН XP17 / PLC XP17N / PLC XP20 / PLC XP18E Проектор и СЛ

Оригиналниот Голи Светилка POA-LMP24 за SANYO САЛАДИН XP17 / PLC XP17N / PLC XP20 / PLC XP18E Проектор и СЛ

DEN 4752.00
DEN 4514.00

Количината на стоката
Тековен

Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Напомена :
1.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.
1)Дел број : POA-LMP24
2)Проектор број на Модел :
За SANYO PLC-XP17 / PLC-XP17 E / PLC-XP17 N / PLC-XP18 / PLC-XP18 E / PLC-XP18 N / PLC-XP20 / PLC-XP208 C / PLC-XP20 N / PLC-XP21 / PLC-XP218 C / PLC-XP21 E / PLC-XP21 N / PLC-21 N
3)Светилка тип : Sanyo Оригинални Голи Светилка
4)го Оценувате моќност : 200 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 4 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
На цемент е многу важно за светилки.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки . Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
POA-LMP24
Функција:
оригиналниот голи светилка
Светилка Модул:
POA-LMP24
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
200 Watts
Проектор / лцд Проектор s:
За SANYO PLC-XP17 / PLC-XP17E / PLC-XP17N / PLC-XP18 / PLC-XP18E и др.

Слични производи

Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање Ние соработуваме со повеќе изразат спедит

Ние ќе ви одговори назад во 24 работни часа.9" В Одличен квалитет на слика во секој агол на гледање без ком

SHP93 Оригинални Проектор Крушка Светилка НА XR20 LP За Sh arp XVZ100 / XVZ3000 / XVZ3100 со 180 дена гаранцијаБрој на модел

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

1 100% Гаранција За Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t треба да се промени

Објектот спецификите Проектор светилка светилки SPЛАМБА060 за InfocIN102 Со СВЕТИЛКА домување за ИНСТАЛАЦИЈА

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле Во повеќето случаи, замена само вкл

Компатибилен NSHA275 TO E21.8 Проектор светилка TLPLW14 за TDPT355 TDPTW355Основни Информации.Објектот TLPLW14 Светилка NSHA275

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

Компатибилен Светилка со Домување4 (во зависност од секоја земја),2,купувачот може да го пратите на прево

Оригиналниот Светилка со Домување2 Лесно да се инсталира (во зависност од секоја земја),2,купувачот може

Компатибилен UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Проектор светилка TLPLW3 A за TDPT90 AU TDPTW90 AU TDPT91 AUОсновни Информации.Објектот TLPLW3 A

Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструк

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : OPTOMA EH7500КРИСТИ DWU670E ,DHD670E ,DHD675E , DWU675EBARCO CLM HD6, CLM W6Дел Број : 003

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : DONGWON DLP935 S, DVMC95 MEIKI LCWB100, LCXB100, LCXB200SANYO PLCWXU300, PLCXU300, PLCXU3001, PLCXU300

Оригиналниот Двојна Проектор Светилка Со Модул 5 J.J2 D05.001 / 5 J.J2 D05.011 За Бен П SP920 P (#1) / SP920 P (#2)Број На Модел

Оригиналниот проектор голи крушка светилка SHP114 светилка за INFOCIN1124 / IN1126 Проектори ,SPЛАМБА076 Карактерист

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Товарни соберат не прифатиНајдобри став и харм

Оригиналниот светилка со домување (OWH / GLM / OEM)3.Како и Кога да се Замени со Проектор СветилкаТоа можеби е в

PB1200 Универзална Проектор ЛентаМодел Бр : PB1200 фах Материјал : SPCC ладно валање челик + не се лизга мат+бел Ф

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Ние ќе ги пратите напратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.П : За производи за тра

Оригиналниот проектор крушка светилка LMPD213 за Sony VPLDX145 / VPLDX146 / VPLDX147 / VPLDX100 / VPLDX120 / VPLDX122 / парчеКако што се

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Please wait...