0
clear
  • Vestidos де formatura Вистински Фотографии Секси Вечер Фустани Страна Отворен Капа ракав Кина Луксузни Монистра Сомот Сирена Пром Фустани 2018
  • -20%
  • -20%
Vestidos де formatura Вистински Фотографии Секси Вечер Фустани Страна Отворен Капа ракав Кина Луксузни Монистра Сомот Сирена Пром Фустани 2018

Vestidos де formatura Вистински Фотографии Секси Вечер Фустани Страна Отворен Капа ракав Кина Луксузни Монистра

DEN 8280.00
DEN 5548.00

Количината на стоката
Тековен


Повеќе убави Фустани во нашата продавница :
Vestidos де formatura Вистински Фотографии Секси Вечер Фустани Страна Отворен Капа ракав Кина Луксузни Монистра Сомот Сирена Пром Фустани 2017
Се облекуваат на модел носат бил направен од нашата фабрика!!!!
100% Вистински Фотографии!!!!
Ние само може да се направи стандард НАС големина од 2 до 14 !!!!
Можете да изберете стандардна големина од нашата големина на табелата подолу,
Ние само може да се направи стандард НАС големина од 2 до 14 !!!!

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Ткаенина Тип:
Velour
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Должина(cm):
Краток
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Beading
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Menoqo
Број На Модел На:
PRD02A016
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни

Слични производи

Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување

ако сакате да обичај прави pls дозволете ни да ги знаете : 1.Биста =___инчи или cm2.Половината =___инчи или cm3.Кол

H&S Булчински Светло Бела Боја Круг Вратот Tulle Секси Чиста Пром Фустани, Елегантен Девојки Партија Вечерн

2016 Година Нови Пристигнување Елегантен Чипка Тешки Beading Кристал Tulle Линија Chiffon Кат Должина Сопствени На

• пред да замине негативни и неутрални повратни информации ., 4, превозот цената не вклучува никакви уво

Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно...

Повратни информации : Задоволство,ве молиме да дадете 5 ѕвезда Било какви прашања, може да се sloved преку к

Ако ви треба парче стока за примерок или вашиот побарувачката е голема, ве молиме,контактирајте со нас .

Вистински Фотографии Tulle И Chiffon Ткаенина Три Ракав Beading Рака работа Формално Вечер Фустани Муслимански Ф

Ова ќе биде вашиот торзото на најмалата точка Обликот е супер 8) Trustful Плаќање од Страна на Зачувам, Western Uni

Шупливи до Подот = ( ) инчи / см6 Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можел

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,потоа напишет

Сите материјали се избрани строго.Дефектен, Оштетени или Misshipped ПредметиЌе се квалификува за враќање на

Големина на табелатаВе молиме изберете ја вашата големинаКако Да Се ИзмериРамо до подот Висина : Мерка

Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан2 Ние може да обичај се направи широк спектар н

Please wait...