0
clear
  • ВИСТИНСКИ СЛИКИ Нови Пристигнување Домот Beaded Пурпурна Краток Пром Фустани Партија Фустани Фустани Посебен Повод Фустани
  • -20%
  • -20%
ВИСТИНСКИ СЛИКИ Нови Пристигнување Домот Beaded Пурпурна Краток Пром Фустани Партија Фустани Фустани Посебен Повод Фустани

ВИСТИНСКИ СЛИКИ Нови Пристигнување Домот Beaded Пурпурна Краток Пром Фустани Партија Фустани Фустани

DEN 7152.00
DEN 5006.00

Количината на стоката
Тековен

Купувачот ќе биде одговорен за сите парцели одби да ги прима и да предизвика врати превозот на трошоците) и дополнителните на косата, ако ги има. Ние ќе се обидеме да ви помогнеме да го добиете лесно и непречено да ги царинење, но понекогаш даночната такси и казни се неизбежни. За Бразил купувачи, ве молиме љубезно кажете му на вашиот даночен број (CPF Нема. Отварање на спор или давање на позитивни повратни информации не е единствениот начин да се реши проблемот, пред да го сторите тоа, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. За спорот и повратни информации : Околу спорот и позитивни повратни информации, ве советуваме секој купувачот контактирајте со нас прво ако има било каков проблем со производите и превозот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за секој купувач. За било даночни давачки, казни и дополнителни remoted такси, што ние не сме одговорни за, купувачот ќе ја плати во себе. Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате погоре инфо внимателно пред да го купите !
. Секое враќање и размена се unaccepted предизвикани од страна на купувачот проблем или царинење проблем. Даночната такси и царински проблем : За купувачот од овие земји (Бразил, руски, Португалија, Шпанија и други remoted адреса), ве Молиме љубезно кажете го прогласи вредност кога цел, или прогласи вредност ќе биде исполнет со шпедиција тие обично се направи. Како сад или велика британија големина е различна од нашата големина на табелата.) кога ќе цел, или пратката не ќе биде предаден.За купувачот е info : Со цел да брод вашата парцела навремено, ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни превозот адреса на примачот име и презиме, телефонски број, и поштенски код пополните е точно и нема погрешна.Драги Ценети Купувачот, ви Благодариме за шопинг во сребрена месечината Свадба Фустани ! Со цел да се даде што подобар шопинг искуство, ве Молиме љубезно се истакна следните информации : 1.

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Половината:
Империја
Декорација:
Beading
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
wuzhiyi
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
TC12
Големина:
Custom Made
боја:
сопствени направени
Продавница Име:
wuzhiyi свадба облечи
сопствени направени:
Поддршка ,pls ни даде писмо
Свадба Фустан Квалитет:
100% Задоволство Гаранција
фустан дизајн:
Чипка Applique венчаница / Пром фустан
Whoseller :
ОЕМ зедницата

Слични производи

Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Овие д�

Обидете се на вашиот фустан што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на о�

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,потоа напишет

Вистински Фотографии Линија Вечер фустан рачно производство Дизајн Секси Црна Боја кристал 2 парче про�

За големината, можете да изберете стандардна големина од нашата веб страница,или да ни ги испратите ваш�

Нарачана се облекуваат и да се Измени фустан не може да бидат вратени или се вратени за било какви причи�

Ова ќе биде вашиот торзото на најмалата точка Обликот е супер 8) Trustful Плаќање од Страна на Зачувам, Western Uni

ако сакате да обичај прави pls дозволете ни да ги знаете : 1.Биста =___инчи или cm2.Половината =___инчи или cm3.Кол

Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан2 Ние може да обичај се направи широк спектар н�

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

2016 Година Нови Пристигнување Елегантен Чипка Тешки Beading Кристал Tulle Линија Chiffon Кат Должина Сопствени На

Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање Кога се бара вашата наплата, в�

Шупливи до Подот = ( ) инчи / см6 Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можел

Голема ЦенаСо доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни рас

Ако верувате предмети беа оштетени за време на превозот, ние ќе треба фотографии покажува оштетени паку

Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења.com како што се кредитни картички, навр�

Биста ( A ) =___инчи или cm Ако носите фустан со градник,ве молиме да носи градник кога ќе се измери.ние одбие

Please wait...