0
clear
  • 2017 селски кујна завеси стилови краток кафе завеси за кујна вратата завеса везени voile прозорец завеси
  • -20%
  • -20%
2017 селски кујна завеси стилови краток кафе завеси за кујна вратата завеса везени voile прозорец завеси

2017 селски кујна завеси стилови краток кафе завеси за кујна вратата завеса везени voile прозорец завеси

DEN 432.00
DEN 389.00

Количината на стоката
Тековен

се надеваме на вашето разбирање. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно.
Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Се надевам дека ќе може да се разбере.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена.Големината е фиксна cound не се менува
5. Ние се даде сè што секогаш доаѓаат со задоволство гаранција : ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот.На pirce Не се Вклучени : род џеб и било декорација објект
6.
Кликнете тука
Кликни тука за Објект : прозорец завеси кафе кујна завеси Занает : Шупливи, земјата стил Стил : везови шупливи цвет 2 парчиња големина : 75 см ширина, 32 см,95cm должина Рамен димензии : 30cm висина x 150 см ширина (таму ќе биде околу 2-3 грешка далечина) Обработка : род џеб Боја : како на сликата Совети :
1. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. завеси за дневна соба се Зголеми розова везови цвет во градината балон завеса пастирски завеса лифт влече завеси нови пристигнување.

Детални карактеристики

Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Број На Модел На:
прозорецот завеса кафе кујна завеси
Бренд Име:
tanmeluo
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Материјал:
Крпа Завеса
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Триаголен Завеса
Шема:
вез цвет
Функција:
Кафе Кујна Завеса
Тип На Објект:
вез цвет
Состојка:
organza
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Тип:
ballon завеса

Слични производи

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси ,

SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање Се потврди приемот на вашата нарачка.

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

3d дигитална реактивен печатење, животната средина и здравјето, не исчезнат, долготраен светла боја...

Сончогледово Печатени Voile Завеси Врата, Прозорец Балкон Чиста Скрининг Завеси ТоплаМатеријал : VoileОдгов

Спецификација : Материјал : Voile ЗавесаМодел : Флорални Шема.Боја : Црвено Вино / ЖолтаСтил : Мушка Полите /

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Цената е за Сите во собата , Слободен брод !Оваа завеса се Вклопуваат прозорец широк околу 2,5 метри до 3 ме

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање.7 m Големи попусти Големи попусти Голе

Превозот 1) Ние ќе ја испрати на производот во рок од 510 дена откако вашата уплата е завршен.Ние ќе работи

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попу

Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle Завеса

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ1 Цена : Цената вклучува ЕДНО парче(ЕДЕН панел) на завесата .(ако сакате еден панел на с

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

1Преглед• Цената е за 1 панел завеса чиста• Tieback,tassel,монистра,куки не вклучуваат• Машина за миење ладно,

се надеваме на вашето разбирање Плаќање 1 Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! По

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Големина на : Ширина*Должина100*200cm / 39.37"*78.74"Имајте на ум : вие не може да се стави 2 парчињаПакет содржи : 1*з

Може да се водат Краток Voile Кујна Завеси Солидна Чиста Cortinas Ролетни Скрининг Панел Tulle за Прозорецот Тре

Please wait...