0
clear
  • Свадба Исклучителна Златен Прстен 24k Златна Боја Прстен Накит Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Израел за Жени, Девојки Подароци
  • -20%
  • -20%
Свадба Исклучителна Златен Прстен 24k Златна Боја Прстен Накит Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Израел за Жени, Девојки Подароци

Свадба Исклучителна Златен Прстен 24k Златна Боја Прстен Накит Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Израел

DEN 184.80
DEN 167.00

Количината на стоката
Тековен

Пакет : 1 desigh, 1 торба, OPP вреќа. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Свадба Исклучителна Златен Прстен 24k Злато Позлатен Прстен Накит Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Израел за Жени, Девојки Подароци ≥4 КОРИСТЕТЕ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket(САД) или Ali Express Стандард Превозот Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Цврсти. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Adixyn
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
23mm
Земја:
Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Израел/Арапски

Слични производи

2017 Панк Мажите Накит Мажите Октопод Anel Прстен Гроздобер Црна Титаниум Море Чудовиштето Челик Расположе

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во ваш

ста rte dпревозотНашите торба mail поштенската пратката, Други Курир да ја испорача товар.Време На Испорака

прстен за мажи Vinterly машки Череп Коска Готски Прстен Панк Biker Нерѓосувачки Челик Метал Златобоја Скорпии

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8 = за 18mm дијаметарГолема вредност, по

За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите Објектите треба да биде во оригина

Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално за Денот на Вљубените ! Тоа е мн

XSM Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Природна Карпа Кристал Неправилни Форма променливи во големи

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребро се Зголеми Лажица Прстен Прилагодливи R08

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТГолемина : ве Молам из

USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15..

Материјал : Chrysanthemum Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25~27x17~18mm Дебелина : 7~8мм Прстен Големина : 6

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

50 / многу4 парчиња / многу.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Деб

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба

Rainbery 10 PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовск

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребрена Боја Лажица Прстен Прилагодливи R10Рачно изработени Производ им

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребрена Боја Лажица Прстен Прилагодливи R04Рачно изработени Производ им

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Трендимонистра Сребро Позлатен 7 Камен Монистра Шупливи Пеперутка Чакра Исцелување променливи во голе

Please wait...