0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит 003-040
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит 003-040

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени

DEN 321.12

Количината на стоката
Тековен

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба Прстени на Сила за Жени Мажи Накит 003-040
ПРЕВОЗОТ МЕТОДИ
1 - стандардно превозот метод е 'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус', проценето време на пристигнување не е загарантирана, пратката не може да се следи еднаш ја напушти Кина копното.
2 - Купувачи исто така, може да изберете 'e Packet' или 'Кина Пост Воздух Mail', проценето време на пристигнување 10-40days ако не е исклучок, можете да ги пратите и следење на секоја парцела статус. Превозот цена е од купувачите страна, и ние ќе ги покрие 20% од вкупните трошоци. (Препорачливо 2 превозот методи)
ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 - ПРОИЗВОД , Сите на нашиот производ се 100% рачно изработени, ние сме единствениот производител на hiqh квалитет расположение накит, творецот, сите наши производи се обложено со вистински sterling silver на Нео-слава позлата оддел, вие никогаш не ќе го жалам купување од нас!
2 - РАСПОЛОЖЕНИЕТО КАМЕН , 100% рачно изработени, и камења промена на бои поради различни температура, почнете да ја менуваат бојата од 14 степен целзиусови степени до 34 степен целзиусови степени.
3 - ДОПОЛНИТЕЛНИ БЕСПЛАТЕН ДАР , со Секој нов или лојален клиент ќе уживаат правото на постоење на 1piece на случаен екстра бесплатен дар, се надевам дека ќе го enojy тоа!
4 - ИСПОРАКА , Сите наши парцели се испраќаат од страна на Кина Регистрирани Воздух Mail ИЛИ e Packet, можете да ги пратите на стоки целиот пат откако испратени од магацин.
5 - ПРЕДУПРЕДУВАЊА , Чувајте производи далеку од водите, расположение камен ќе ја изгуби функцијата ако се апсорбира во вода!

Детални карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
MOJO
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
овална
Број На Модел На:
МЈ-RS003 -RS040
Површината Ширина:
21mm,21mm
боја:
Температурата Уреди Со Покажувач На Промена На Бојата
Камен големина:
13*18mm овална камен,10мм круг камен
позлата:
Античкиот Sterling Silver
Пакување:
Индивидуални Пакување со Екстра Бесплатен Подарок
Тип:
Гроздобер, Панк
Нето тежина:
МЈ-RS003 10grams, МЈ-RS040 13.28 грама
Производ гаранција:
Повеќе од 3 години, ако се ракува со нега
Повод:
Свадба, Подарок ,Aniversary,Партија
Место на Потекло:
Ји Ву,Кина
Претпазливост:
Да се чува далеку од вода, се справи со нега

Слични производи

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапониј

За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите Објектите треба да биде во оригина

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА! Одличен квалитет голема услуга!!Големина 7= 17mm дијаметарSize 8= 18mm дијаметар

Предмет Тип : 3 Пресврт Круг Жените Партија Прст ПрстенПрстен Големина : S U 6 7 8 9Материјал : Кубни Циркони

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребрена Боја Лажица Прстен Прилагодливи R04Рачно изработени Производ им

PATICO Промотивна Продажба 925 Сребрен Прстени за Свадба Ангажман Предложи Пенливи CZ Кубни Циркон Романтич

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколк

50 / многу4 парчиња / многу.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Деб

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

2017 Панк Мажите Накит Мажите Октопод Anel Прстен Гроздобер Црна Титаниум Море Чудовиштето Челик Расположе

Rainbery 10 PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовск

Please wait...