0
clear
  • природни зелени jewerly рака врежан среќа прстен size11.5
  • -20%
  • -20%
природни зелени jewerly рака врежан среќа прстен size11.5

природни зелени jewerly рака врежан среќа прстен size11.5

DEN 1194.24
DEN 896.00

Количината на стоката
Тековен

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено). А ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Ние се земе викенд надвор.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.Ви благодарам многу за вашата помош.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем).
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Благодарам многу.
Политика На Враќање
Кога ќе го примите ставка(и) од мене, ако имате некои прашања, ве Молиме да ни ме наскоро.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време. ако не добивате нашиот одговор во рок од 3 дена, ве молиме испратете ја вашата порака од различни е-мејл адреса на нашиот други е-мејл адреса. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. По добивањето повратни информации,ние ќе го прават истото за вас.
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо!.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,3.5 мм,4mm
Материјал:
Камен
Функција:
Спиење Tracker
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Никој
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена
Возраст:
Пред 1800
производител:
Непознат
Регионот на Потекло:
Кина
Тип:
Прстени
Оригиналниот/Репродукција:
оригиналниот
Примарниот Материјал :
Коска

Слични производи

Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално за Денот на Вљубените ! Тоа е мн

ста rte dпревозотНашите торба mail поштенската пратката, Други Курир да ја испорача товар.Време На Испорака

Трендимонистра Сребро Позлатен 7 Камен Монистра Шупливи Пеперутка Чакра Исцелување променливи во голе�

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг�

XSM Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Природна Карпа Кристал Неправилни Форма променливи во големи

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8 = за 18mm дијаметарГолема вредност, по�

2017 Панк Мажите Накит Мажите Октопод Anel Прстен Гроздобер Црна Титаниум Море Чудовиштето Челик Расположе

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед�

Rainbery 10 PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовск�

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши о

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребро се Зголеми Лажица Прстен Прилагодливи R08

Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиОна што е

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во ваш

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава обј

PATICO Промотивна Продажба 925 Сребрен Прстени за Свадба Ангажман Предложи Пенливи CZ Кубни Циркон Романтич�

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапониј�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТГолемина : ве Молам из�

USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15..

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5)...

Please wait...