0
clear
  • 925 фунта сребрен прстен Женски пари пломба циркон сребрен прстен Круна карактер шарм жените прстен
  • -20%
  • -20%
925 фунта сребрен прстен Женски пари пломба циркон сребрен прстен Круна карактер шарм жените прстен

925 фунта сребрен прстен Женски пари пломба циркон сребрен прстен Круна карактер шарм жените прстен

DEN 120.00
DEN 84.00

Количината на стоката
Тековен


За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). 3.Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена. 4. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка!

Детални карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
J588
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Материјал:
Метал
Обликотшема:
самовила
Функција:
Сребро.
Материјал:
925 фунта сребрен прстен
Прстен ширина:
12mm
Големина на цирконот:
6*8мм
Прстен големина:
7# 8# 9#

Слични производи

Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.ќе cann пропуштајте ј

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

74002017 Нова 3 D Животинско француски Булдог Прстен Мажите И Жените Животинско Прилагодливи Прстен францус

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши о

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5)...

50 / многу4 парчиња / многу.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Деб

Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиОна што е

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребрена Боја Лажица Прстен Прилагодливи R10Рачно изработени Производ им

За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите Објектите треба да биде во оригина

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во ваш

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА! Одличен квалитет голема услуга!!Големина 7= 17mm дијаметарSize 8= 18mm дијаметар

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапониј

Трендимонистра Сребро Позлатен 7 Камен Монистра Шупливи Пеперутка Чакра Исцелување променливи во голе

Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со н

Yulaili Уникатен Дизајн Чиста Прирачник Черепот Прстен трговија на Големо Хиперболичен 361 L Нерѓосувачки Ч

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално за Денот на Вљубените ! Тоа е мн

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТГолемина : ве Молам из

Please wait...