0
clear
  • Расположение Прстен Боја
  • -20%
  • -20%
Расположение Прстен Боја

Расположение Прстен Боја

DEN 48.00
DEN 34.00

Количината на стоката
Тековен

Големина : за 6mm во ширина,U избор дијаметар големина Големина Референца 6 size=16mm со дијаметар од 7 големина=17mm во дијаметар 8 големина=18mm со дијаметар од 9 size=19mm во дијаметар 10 големина=20mm со дијаметар од 1. Цел , БЕЗ Следење
2. Цел>=5 ,со следење на број и Меѓународниот превозот информации Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или Epacket (САД) И други Превозот Метод, Може да се следи Со следење на број и Меѓународниот превозот информации 3 . цел >=$150/ $200 ,со бесплатен превозот од EPACKET,DHL EMS ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) и така натаму може да се јавите до мене за повеќе информации

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Бренд Име:
BINQINGZI
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
XinDianTu
Функција:
прстен
Компатибилност:
Pendant

Слични производи

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15

Материјал : Chrysanthemum Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25~27x17~18mm Дебелина : 7~8мм Прстен Големина : 6

Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиОна што е

Rainbery 10 PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовск

XSM Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Природна Карпа Кристал Неправилни Форма променливи во големи

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Vinterly Ротирачки Фабрика Прстени за Мажи Кинески Будистички Златобоја Нерѓосувачки Челик Прстени Свадба

Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.ќе cann пропуштајте ј

Материјал : Природни Виножито Титаниум Кварцен Камен Големина : Прибл 25~35x15~20mm Прстен Големина : Прибл...

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

50 / многу4 парчиња / многу.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Деб

прстен за мажи Vinterly машки Череп Коска Готски Прстен Панк Biker Нерѓосувачки Челик Метал Златобоја Скорпии

Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално за Денот на Вљубените ! Тоа е мн

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши о

Please wait...