0
clear
  • Мешани 30Pcs Мали Слива Цвет Цвет Прстени Кристал Кристал Златна Боја Прстен Свадба Накит За Жените Девојки
  • -20%
  • -20%
Мешани 30Pcs Мали Слива Цвет Цвет Прстени Кристал Кристал Златна Боја Прстен Свадба Накит За Жените Девојки

Мешани 30Pcs Мали Слива Цвет Цвет Прстени Кристал Кристал Златна Боја Прстен Свадба Накит За Жените Девојки

DEN 381.12
DEN 328.00

Количината на стоката
Тековен

П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне поради грубото ракување со превозот на работникот.Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме да ни ме што сакате : ви вратат во однос пари или ја за вас.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.
Опис
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.Ние само може да ви испрати слични стилови.и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас;
3.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да ви испрати иста како слика шоу.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JR14396/MU
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Кина(Копно)
боја:
Злато
Тип:
Прстени
Нови:
Зглоб Прстени
Материјал:
Легура
Пол:
Мажи,Жени,Унисекс
дизајн:
Цвет Цвет Прстени
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба Празник Најдобар Подарок
жешка:
прстени за жени
Копчиња:
Bijoux Femme

Слични производи

74002017 Нова 3 D Животинско француски Булдог Прстен Мажите И Жените Животинско Прилагодливи Прстен францус

ви благодариме и имаат голема нов години!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица Секоја слика се з�

Материјал : Chrysanthemum Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25~27x17~18mm Дебелина : 7~8мм Прстен Големина : 6

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5) Време �

Vinterly Ротирачки Фабрика Прстени за Мажи Кинески Будистички Златобоја Нерѓосувачки Челик Прстени Свадба

Материјал : Природни Виножито Титаниум Кварцен Камен Големина : Прибл 25~35x15~20mm Прстен Големина : Прибл...

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

Трендимонистра Сребро Позлатен 7 Камен Монистра Шупливи Пеперутка Чакра Исцелување променливи во голе�

Aliexpress користи НИ Стандард САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Јапониј�

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава обј

Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколк�

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши о

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг�

Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиОна што е

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Прстен група на Прстени на Прстите Расположение Прстен Кој ја Менува Бојата Свадба �

прстен за мажи Vinterly машки Череп Коска Готски Прстен Панк Biker Нерѓосувачки Челик Метал Златобоја Скорпии

Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално за Денот на Вљубените ! Тоа е мн

Предмет Тип : 3 Пресврт Круг Жените Партија Прст ПрстенПрстен Големина : S U 6 7 8 9Материјал : Кубни Циркони �

PATICO Промотивна Продажба 925 Сребрен Прстени за Свадба Ангажман Предложи Пенливи CZ Кубни Циркон Романтич�

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со н�

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед�

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во ваш

Please wait...