0
clear
  • Година Панк Готски Шупливи Надвор Синџир Широк Античките Златен Прстен Жените Накит За Девојки Најновите Мажите Bague Femme Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Година Панк Готски Шупливи Надвор Синџир Широк Античките Златен Прстен Жените Накит За Девојки Најновите Мажите Bague Femme Бесплатен Превозот

Година Панк Готски Шупливи Надвор Синџир Широк Античките Златен Прстен Жените Накит За Девојки Најновите

DEN 109.92
DEN 83.00

Количината на стоката
Тековен

Фабрика Директни Продавница & Евтини Цена & Висок Квалитет И Брза Испорака 6.Трговија на големо Има Голем Попуст, Добредојде! 7. Прифатливи Прилагоди доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени , ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација.
Оваа Ставка Опис Име : 2016 Година Панк Готски Шупливи Надвор Синџир Широк Античките Златен Прстен Жените Накит За Девојки Најновите Мажите Bague Femme Бесплатен Превозот Материјал : цинк легура врвот ширина Големина : 33 mm Тежина : 13 g Боја : антички злато позлатен Пакет : OPP Кеси. Цел > 120 ДОЛАРИ - - - - - - - Слободно Експрес Испорака на Услугата. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди). Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. 7 - - - - - - - Слободно Кина Пост Воздух И e Packet 4. Мини Цел Е 1 Buc Бесплатен Превозот, Да Може Да Се Меша Цел. Се врати Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 7 работни дена по извршената уплата надолу. ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. ЦЕЛ НА ИНФОРМАЦИИ 1. Мини Цел Е 1 Buc Бесплатен Превозот, Да Може Да Се Меша Цел.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Кориснички Прифатливо. Цел > 120 ДОЛАРИ - - - - - - - Слободно Експрес Испорака на Услугата. ние ќе ви одговориме во рок од 24., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
>
100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет .

Детални карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Бренд Име:
joyme
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Функција:
Период Tracker
Број На Модел На:
R012
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
овална
Функција:
Никој
квалитет:
ААА+
Прстени Стил:
гроздобер прстени
is_custmoized:
Yes
Евтини Прстени:
Фабрика Продавница
Панк прстени:
злато панк прстени
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи

Yulaili Уникатен Дизајн Чиста Прирачник Черепот Прстен трговија на Големо Хиперболичен 361 L Нерѓосувачки Ч

За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите Објектите треба да биде во оригина

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8 = за 18mm дијаметарГолема вредност, по

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во ваш

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= за 18mm дијаметарГолема вредност, поб

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши о

Предмет Тип : 3 Пресврт Круг Жените Партија Прст ПрстенПрстен Големина : S U 6 7 8 9Материјал : Кубни Циркони

ви благодариме и имаат голема нов години!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица Секоја слика се з

Rainbery 10 PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовск

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТГолемина : ве Молам из

10pcs рачно изработени Гроздобер Сребрена Боја Лажица Прстен Прилагодливи R10Рачно изработени Производ им

Фабриката ИсторијаНие сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Г

Материјал : Природни Виножито Титаниум Кварцен Камен Големина : Прибл 25~35x15~20mm Прстен Големина : Прибл 6.5~7

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Please wait...