0
clear
  • папагалот стои златна боја 4 големини
  • -20%
  • -20%
папагалот стои златна боја 4 големини

папагалот стои златна боја 4 големини

DEN 5664.00

Количината на стоката
Тековен


XS : 36*25*60СМ Цевка со дијаметар : 1.9 cm
S : 40*30*65 CM Цевка со дијаметар : 1.9 cm
М : 44*33*70 CM Цевка со дијаметар : 2.2 cm
L : 50*38*80СМ Цевка со дијаметар : 2.2 cm

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Птици
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато

Слични производи

Кокошка, птица кран пиење чаша Материјал : Високо квалитетни пластични Боја : Жолто Пакување : 30

Име : Птица храна кутија / Птица пиење чаша Материјал : Пластични Пакет : 10 Компјутери Лесен за инсталаци

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Направени на Калци

Виолетова Ѕвезда Прекрасна 1 Pcs Птица Замав Perches Акрилик Рек Папагал Остатокот Верверица Мелење ArenaceoСто

Бел String Висечки Мост Синџир Папагал ИграчкиКарактеристики На Производот : 1 Оваа играчка е направен од д

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Даде вашето домашно милениче лекување и имаат час

ОписМатеријал : Дрво / PasticГолемина на : (L*W) : е 36,5 cm / 14.37"*10.5 / 4.13"Боја : Испрати по случаен изборПакет : 1 Pcs / п

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Пилешко Птици Quail Зајакот Waterers Y Tee Материјал : високо квалитетни пластични Боја : Бела Додатоци : 100 компј

OOTDTY 1 BUC Нови Папагал Птичји Кафез Џвакање Залак Бел Играчка Забите се Чисти Алатка Милениче Птица Играч

Птичји Кафез Шарени Милениче Птичји Кафез Костур Стојат Платформа 2*8 / 16 Шепа Мелење Папагал Parakeet100% сосе

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Виолетова Ѕвезда 1 Pcs Птица Папагал Верверица 3 Прстен Ѕвона Играчка Виси Кафез Играчка Суспендирани Зам

Папагали Птици Храна Носителот Поддршка Од Не ' Рѓосувачки Челик Овошје Копје Стап Месо SkewerВовед : Овој

ОписМатеријал : ДрвоДолжина : 13.5 cm / 5.31"*14.5 / 5.7"*30 / 11.81"Пакет : 1 Pcs / пакет1.100% сосема нов и висок квалитет.2.Вис

Едноставно пополнете свирче со вода, а потоа земете длабок здив и удар толку тешко како што може да.Праз

Име : Папагал Џвакање Играчки StringГолемина : 26.5 cm x 7cmТежина ( Вклучуваат Етикета) : 91 gПогоден за : Мал Папаг

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политик

Спецификација : Материјали : Најлон ТкаенинаБоја : Бела, Црна, Зелена3 Sizes за избор наГолемина на Висина, д

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Тоа е многу погоден за птици игра, тоа не само што и

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Изработени од дрвен материјал, издржливи и безбедни.Виси

Please wait...