0
clear
  • Базен Пумпа STP150 1100W 1.5 HP пластични вода, пумпи базен филтер пумпата рибник пумпа
  • -20%
  • -20%
Базен Пумпа STP150 1100W 1.5 HP пластични вода, пумпи базен филтер пумпата рибник пумпа

Базен Пумпа STP150 1100W 1.5 HP пластични вода, пумпи базен филтер пумпата рибник пумпа

DEN 17712.00
DEN 15764.00

Количината на стоката
Тековен


Базен Пумпа STP150 1100 W 1.5 HP пластични вода, пумпи базен филтер пумпата рибник пумпа
STP150 1.1 KW /1.5 КС 220 V 50 hz е подготвен да брод од ( стандардно )
Ако треба 220 V 60hz ,110 V 60hz или други модели од листата подолу,ни остави порака кога цел
Белешки : Пумпа боја може да биде сино,gree или црна
Важно Топло Совети :
1.) Почитувани купувачи
ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид нашите цената не вклучува дестинација царина,
бидејќи секоја земја има различни даночни стапки и политики, некои земји се бесплатни увоз доход, некои треба да се плати.
Ќе напишам ниска вредност на фактура врз основа на горенаведените причини за да се избегне или намалување на вашиот можни даноци
Ако царинските давачки и ДДВ се случи треба да се плати
Белешки : царинските давачки е обвинет од страна обичај и не е во врска со превозот цена која се плаќа од страна на нас, кога превозот
ви благодариме за вас вид разбирање
2.) Ни остави телефон не кога цел за избегнување на сите можни dealy
Потсетување : Вашиот телефон за контакт број е necessory и само за превозот цели.
Инаку неуспехот да се стори тоа може да предизвика одложување испорака

Детални карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Структура:
Центрифугални Пумпи
Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
STP150
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
За Базен
Гориво:
моќност

Слични производи

Бидејќи тековната е голем, па на 24 v, 12 v dc пумпа switch контролна функција.Ве молиме бидете сигурни дека за н

Ладење, пумпа за е доставување на течност или механички притисок, вклучувајќи и некои механичко пренесу

12 V DC Преносни Електрични Масло Пумпа за Гориво ПумпаНапон : DC 12 VМоќност : 23 WВшмукување : 0.08 mpaПритисок : 0.3

Во текотнапон заштита / Поднапон за заштита на / во Текот тековната заштита / Надоптоварување заштита

DC моторни четка4.4*70*40mm24 V785110300Забелешка : Обично нашите пумпа има 3 вида на напон : 9 V,12 V и 24 V.Имајте на влез

Оваа пумпа се користи во многу кинески бањи (winer амц, jazzi, monalisa) за авиони и може да се користи како директн

Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.Ако имате б

12 V Micro Самовшмукување Опрема Масло Пумпа DC Брак Масло за Пренос ПумпаПАРАМЕТАР ПОДАТОЦИ : Напон : DC 12 VМоќ

FL100 Бустер Дијафрагмата Пумпа за Вода

Во влезот и излезот на нечиста,ве молам, инсталирајте воздухот филтри.Не користите овој производ над ог

прирачник притисок тестирање пумпаМодел : SYB6.3Max притисок : 63kg / cm3раководител : 35mmпроток : 10mlрезервоарот з

Опис На ПроизводотNT серија опрема пумпа производ профил на права линија коњугат внатрешна опрема пумпа

Ние ги доставуваме сите видови на хидраулични пумпи,вентили,итн, ако треба, ве молиме да се чувствуваат

КарактеристикиПостојан магнет и Повремени должностВграден притисок прекинувач автоматски започнува

1.8 KW Еден Цилиндар 30 MPA водено ладење Висок Притисок Воздушна Пумпа 220 V Електрични Експлозија Доказ Возд

DB25 A 120 W Масло за Ладење, Пумпа за Масло Пумпа

вакуум пумпаобјектотГолеминаммнапонDC / VМоќностwПритисокkpaвакуум степенkpaПроток ( L / min )тежина(g)D7121002538006

прирачник притисок тестирање пумпа

Дома Вода Трансфер Пумпа За Домаќинство Градина Бустер Пумпа Нерѓосувачки Челик Центрифугални Пумпи С

1 : целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние ќе ја и

24 V / 12 V 6l / мин 70meter кревање подводните соларна пумпа за вода мембрана, соларни фонтана да семембрана пумп

Апликации : WCB Микро опрема пумпа може да се користи во нафта трансфер систем бустер пумпа; тоа може да се

Бидејќи финалниот време на испорака зависи од различни земја обичаи и слично,ние не може да го контроли

Моторни пумпа не долго во влажни места.5 м Подигнете Главата : 25m Моторни животниот век : 35years Нето Тежина :

YB1 СЕРИЈА РОТАРИ ВАНЕ ПУМПАСпецификација на производот Бренд : Кит Состојба : Нов Модел : YB120 Зафатнина : 20

Молчи Домаќинство Вода Бустер Пумпа Самоpriming ПумпаПРЕВОЗОТ : КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И Р

75 kw Завртка Кал Пумпа1.Оваа пумпа делови помалку, компактна структура, мал волумен, лесен за одржување, о

Please wait...