0
clear
  • 12 Парови Висок Квалитет Нитрилна Обложени Безбедност на Работа Ракавици Големина M Абење Отпор За Градители Gardeners Scaffolders EN388
  • -20%
  • -20%
12 Парови Висок Квалитет Нитрилна Обложени Безбедност на Работа Ракавици Големина M Абење Отпор За Градители Gardeners Scaffolders EN388

12 Парови Висок Квалитет Нитрилна Обложени Безбедност на Работа Ракавици Големина M Абење Отпор За Градители

DEN 667.20

Количината на стоката
Тековен


5, Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се вратени.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
3, треба да се очекуваат високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме имајте во предвид дека postages/сопствени трошоци (ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците.
12 Парови Нитрилна Обложени Ракавици M Големина На Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме овозможи 0.
2, ве барање можете да ве молиме не остави негативни повратни информации или да се отвори било случај пред да контактирате со нас, ако не сте примиле пакетот за некое време или не сте задоволни со нашата објект по прими. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.Боите може да има разлика како различни екранот.
3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$12. Услуга
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите :
1, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате(via e-mail, порака) во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори.
4, Ние не може да го прифати вашето враќање без информирање со нас однапред .

Детални карактеристики

Бренд Име:
ANSIR
Класификација:
Работни Ракавици
Број На Модел На:
N7005 Нитрилна Обложени Безбедност На Работа Ракавици Големина M Абење Отпор
Материјал:
Најлон Со Нитрилна Обложени
Површина Обложена:
Нитрилна Дланка Обложени
боја:
Сина, Сива, Црна, Зелена
Ракавици Лагер Материјал:
Најлон
Ракавици Слој Материјал:
Нитрилна
Ракавици За Плетење:
13 Мерач
сертификација:
EN388
Големина:
M 8

Слични производи

Карактеристики на производот Големина : Само L големина Боја : Сива, Сина, Виолетова Материјали : Најлон,Р

Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.купувачот треба да се обиде да поднесе

Применливи место : Отворено Скара, Домашна Кујна, Микробранова Печка Употреба : Рерна Ракавици,Кујнски Р

Ова е OLY112 Y, види повеќе параметри како на оваа состојбаТип #Бранови должиниМатеријалФокус должинаСкени

Ова е OLY175 Y, види повеќе параметри како на оваа состојбаТип #Бранови должиниМатеријалФокус должинаСкени

1.Име На Производ : Ласерски Прозорецот2 Заштита на ласерски : 1064nm3 К Г Вредност : 4+(4)4 големина : Length285mmx width15

За враќање : Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Повеќе од 2 KG,превозот од FEDEX,UPSот ,EMS или на друг Ку

Најдобрата Скара Оклоп Рерна Ракавици Екстремната Топлина Отпорни Како BBQ Ракавици, Фурна Mitts заштитна

Испорака : кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

Ние ќе брод вашата нарачка во брз и ефикасен начин.Пред пополнување на торба со вода за пиење, ве молиме

Ние сите стоки 100% во вид на снимање, различни светлина, различни резолуции може да предизвика некои хром

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки Ние нудиме повеќе превозот опции

Карактеристики на производот Големина : Само L големина Боја : Сива, Сина, Виолетова Материјали : Најлон,Р

LA040 Aramid Влакна Намали Отпорни Безбедносни Ракавици Латекс Чупка ЗавршиКраток вовед : 10 Мерач 100% Aramid Влак

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.Купувачот треба да го врати

Ние сите стоки 100% во вид на снимање, различни светлина, различни резолуции може да предизвика некои хром

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво,

Бидејќи различни монитори,Хроматска аберација не може да се избегне.За прилагодување, ве молиме контак

Белешки1 Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.Бидејќи вашето мисле

Точка Бр : NG423 Краток вовед : Памук џерси обвивка,nitrile3 / 4 обложени безбедносни ракавици,отворени врати,ма

Please wait...