0
clear
  • 10 Начин Услуги Комунални Метар Копче Гас Електрична Кутија Шкафот Кабинет Триаголник 10 Во 1 Крстот Копче Универзална Алатка Триаголник Плоштад
  • -20%
  • -20%
10 Начин Услуги Комунални Метар Копче Гас Електрична Кутија Шкафот Кабинет Триаголник 10 Во 1 Крстот Копче Универзална Алатка Триаголник Плоштад

10 Начин Услуги Комунални Метар Копче Гас Електрична Кутија Шкафот Кабинет Триаголник 10 Во 1 Крстот Копче

DEN 456.00
DEN 360.00

Количината на стоката
Тековен


Функција :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
Лесен За Носење, Практичен И Удобен.
Мала Големина И Преносни, Погоден За Лифт ,Електрични Шкафот Кутија,Воз, Кабинет,Итн.
Универзална Електрични Кабинет Крстот Клуч Клуч
Универзална 10 во 1 Крстот Плоштадот Триаголник Воз Лифт Електрични Кабинет Копче
Метал Материјал, Издржлив.
Крстот Воз Електрични Кабинет Лифт Копче Легура Триаголник Плоштад
Нови 10 Во 1 Мултифункционален Крст Вклучите Клуч Клуч Универзална Плоштадот Триаголник Електрични Воз Шкафот Кутија Со Додатоци
Тоа Е Мултифункционален, Тоа Исто Така Може Да Биде Практична Клуч, На Свртување На Завртката
Меѓународниот Општ Клуч, Нема Никакви Географски Ограничувања, Тоа Може Да Се Отвори, Па Додека Се Усогласат Со Големина И Форма
На Комунални Копче Е Погодна За Сите Стандардни Shut-Off Системи Во Снабдувањето Со Гас, Вода И Електрична Енергија За Техничките Инсталации Во Зградите, E. G. Греење, Климатизација И Системи За Вентилација, Shut-Off Вентили, Електрична Switch-Кола, Итн.
Спецификација :
Материјал : Цинк Легура
Боја : Како На Сликата Покажува
Плоштад : 6-7mm 8-9mm 10-11mm.
Триаголен : 7-8мм 9-10мм 11-12mm
Чекор-Како Конусна Плоштадот : 6mm 7mm 8мм 9mm
Круг : 3-5мм
Малку Вметнете : Слот 1.0 X 7mm И Крстот на Одморите PH2.
Адаптер За 1/4 Инчи Битови За Обезбедување Синџир.
Цинк Умре-Кастинг.
Пакет Се Вклучени :
1pc 10 Во 1 Мултифункционален Крст Вклучите Клуч Клуч

Детални карактеристики

Бренд Име:
fixmee
Материјал:
Легура

Слични производи

Примена : Однесуваат и на семејството и да се прилагоди на сечење работиНапомена : Ако сакате другите ст

КС СТУДЕНАТА Челик Дамаск Нож Преносни Фиксна Сечилото Тактички Опстанок Нож Отворено Лов Кампување Но

REIZ 58 Во 1 Мултифункција Прецизност Шрафцигер со 54 Битови Завртка за Телефон / Лаптоп / Watch / очила за со

Пневматски Секачи Воздух Пневматски Ножици Стриже Сечење на Пластични SAT4112Опис на производот : 10% попус

Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете

Опис : Материјал : АБС Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Скенер големина : прибл...

Не Изолирана Жица Ternimal Plier Crimper 110mm2 177 AWG АП10 ratchet заштеда на енергија crimp алаткаСпецификацијаРака Crimping Ал

Карактеристики : 1 Рачни и електрични емајлирани жица боја scrapper, ротирачки со посебни нож (три ноктот во

1 Сет на 9 Парчиња Torx Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликРаководител : T5 / T6 / T7 / T8 / T9 / T10 / T15 / T20 / T25Месо тело

Карактеристики : Погоден за киселина прилики,СМД,лемење зглобовите, висока температура операција,прочи

Пневматски Nippers За Сечење на Ефективни Работни Висок Квалитет на Воздух Пневматски Ножици Стриже SAT410510%

Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првоб

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Сет Вклучува : Дупчиња : 1.0 MM,1.4 MM,2.0 MM,2.4 MM,3.0 MM,3.5 ММ Филипс

Е02 H1 RG58 RG59 RG62 crimper BNC оптички влакна Crimping Алатка за crimping коаксијален кабел конекториcoax crimping алатки,термин

S50 C материјал, отворете модул за формата, лесно да се удар на жици.Ве молиме да снимите видео кога се отво

LX120 B Тешки Хексадецимален Crimping АлаткаКабел гкл crimping алаткаРака crimping алатка1 За кабел гкл, неизолирани к

Карактеристики : се Користи за да се намали вишокот жица или завртка главата Edge е вертикална,може да се н

Please wait...