0
clear
  • THGS Метал Зафат Корисна Shears Пролет Дизајн Риболов Линија Крст-бод Ножици Clipper
  • -20%
  • -20%
THGS Метал Зафат Корисна Shears Пролет Дизајн Риболов Линија Крст-бод Ножици Clipper

THGS Метал Зафат Корисна Shears Пролет Дизајн Риболов Линија Крст-бод Ножици Clipper

DEN 39.36

Количината на стоката
Тековен

еден од најдобрите Бренд за nippers добро направен алатка која го прави тоа е работа брзо и ефикасно / евтини
Објектот големина : 105*20*10мм
Нето тежина : 14g
Боја : 3 бои (Вашата цел ќе бидат испратени од страна на Случаен избор)
* Метални Зафат Корисна Shears Пролет Дизајн Риболов Линија Крст-бод везови ножици Clippers Шиење Средување на Ножици Nippers средување на Везови се Прилагоди Занает Thrum Предиво.
* Нови висок квалитет еден од најдобрите за nippers A едноставно, добро направен алатка која го прави тоа е работа брзо и ефикасно / ефтин.
* Супер-остри 13/16" од не ' рѓосувачки челични ножеви, метално тело со отпорен на корозија глеѓ заврши.
* Пролет-акција вилици за леснотијата на користење, 4-1/8" големина одговара на уредно во алатка или се справи со кутија.
* Многу корисна и практична алатка за избор на материјал, риболов линија, ткаенина, конец.
* Ефтин и економичен доволно да поседуваат повеќе за различни области на вашиот дом, гаража, справување со кутија, шиење комплет, ракавица кутија, опстанок колекции, итн.
* Должина на : 105 x 20 мм долго.
* Боја : 3 бои (Вашата цел ќе бидат испратени од страна на Случаен избор).
* Боја : Случајни.
* Item големина : 105*20*10мм.
* Нето тежина : 14g.
* Пакет тежина : 24g1 x Ножици Nipper

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
retemporel

Слични производи

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Боја : црвена / црна / бела Големина : 10*10cm Дебелина : 1mmПакет вклучувајќи : 10 парче хартијаd

RG58 RG59 crimping алатка оптички влакна кабел crimping plier за прес BNC коаксијален кабел конектори АП02 H1Спецификациј

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Рака Допрете го Прислушување Завртки Тема Метрички Plug Ч

детали за производотдувачкиот цевка , може да не се справи со занитвам , или правење на сите видови на фе

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Топла Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктотМала големина со чудни работ за практ

Модел Спецификациимм Мека бакарна жицамм Clematismm Пакување количество TGK8106 (6 инчи) 150 φ2.3 φ1.8 6 TGK8107 (7 инчен) 17

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Висок Квалитет на Воздух Пневматски Ножици Стриже Пневматски Nippers За Сечење на Пластични SAT410710% попуст а

LAOAЗа Производите1 Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Ова е неизбеж

Пневматски Nippers За Сечење на Ефективни Работни Висок Квалитет на Воздух Пневматски Ножици Стриже SAT410510%

LX120 B Тешки Хексадецимален Crimping АлаткаКабел гкл crimping алаткаРака crimping алатка1 За кабел гкл, неизолирани к

Секој обид за 1pc!产品特点 1, вртежен момент единица со вкупно 5 видови на одделение за селекција и автоматск

Пневматски Секачи Воздух Пневматски Ножици Стриже Сечење на Пластични SAT4112Опис на производот : 10% попус

Карактеристики : се Користи за да се намали вишокот жица или завртка главата Edge е вертикална,може да се н

Должина : 6 инчиГолемина : 150x68x55mmСекој обид за 1 компјутерСЛОБОДЕН БРОД НА СВЕТОТ!

dianxiaobao_1dianxiaobao_2тактички класа инструмент најчесто се користи за појавување на занитвам , исто така, може

Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика з

АП03 D RATCHET ТЕРМИНАЛ CRIMPING АЛАТКИ За Изолирани терминали и задник конектори 0.56mm2Crimping Опсег : 0.56mm21 Име на Про

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 месинг блокспецификација 100 * 30 * 15mmимаме и други димензии месинг блок ...

Карактеристики : 1 Ленти надворешниот јакни на коаксијален кабли, погоден за RG58 / 59 / 62 кабли.2 Со Три Ножев

S50 C материјал, отворете модул за формата, лесно да се удар на жици.Ве молиме да снимите видео кога се отво

Добар квалитет на Производот : ве Молиме кликнете на сликата за да ја купиЗдраво, пријатели, добредојдов

Карактеристики : Погоден за киселина прилики,СМД,лемење зглобовите, висока температура операција,прочи

Сет Вклучува : 10компјутер Answer : ___________________________ Note : во случај боја е balck или сино случаен испоракаЗа Нас Pefo

Please wait...