0
clear
  • LAOA 6 во 1 Мулти-fonction Шупливи удар Прирачник Појас Перфоратор Кожа Удар
  • -20%
  • -20%
LAOA 6 во 1 Мулти-fonction Шупливи удар Прирачник Појас Перфоратор Кожа Удар

LAOA 6 во 1 Мулти-fonction Шупливи удар Прирачник Појас Перфоратор Кожа Удар

DEN 1150.08
DEN 587.00

Количината на стоката
Тековен


За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на стоките до купувачот. 2.Сите производи се вистински опис во нашата продавница. Ве молиме прочитајте опис на производот внимателно. 3.Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас. За плаќање : 1.Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар)、 Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн. За пратката: 1. Ние ќе го испратам нарачката во рок од 3 дена кога ќе ја добиете вашата исплата. (Освен празник) 2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои Специјални земји и APO/FPO) 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Услуги на клиентите: 1.По добивањето на пратката.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. 2.Ако сте задоволни со нашите производи.Ве молиме да ни даде добра повратна информација. Ова е нашиот најголем охрабрување.
Повеќе прашања, ве молиме кликнете :
Купувачи само-помош :

Детални карактеристики

Материјал:
Хром Vanadium
Примена:
Мулти Функционални
Карактеристики:
Dismountable
Број На Модел На:
LA115304
Тип:
Комбинација Клешти
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
No
Бренд Име:
LAOA

Слични производи

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Боја : црвена / црна / бела Големина : 10*10cm Дебелина : 1mmПакет вклучувајќи : 10 парче хартијаd

Функција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Лесен За Носење, Практичен И Удобен.Мала Големина И Преносни, П

1 Сет на 9 Парчиња Torx Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликРаководител : T5 / T6 / T7 / T8 / T9 / T10 / T15 / T20 / T25Месо тело

dianxiaobao_1dianxiaobao_2тактички класа инструмент најчесто се користи за појавување на занитвам , исто така, може

Карактеристики : се Користи за да се намали вишокот жица или завртка главата Edge е вертикална,може да се н

Карактеристики : 1 Ленти надворешниот јакни на коаксијален кабли, погоден за RG58 / 59 / 62 кабли.2 Со Три Ножев

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вашата цел адресата МО

Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика з

Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контакт

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 висок квалитет исклучителна нож рачка материјал , 5mm maeseyck занитвам , месинг цевка материј

Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете

REIZ 58 Во 1 Мултифункција Прецизност Шрафцигер со 54 Битови Завртка за Телефон / Лаптоп / Watch / очила за со

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Сет Вклучува : Дупчиња : 1.0 MM,1.4 MM,2.0 MM,2.4 MM,3.0 MM,3.5 ММ Филипс

LX120 B Тешки Хексадецимален Crimping АлаткаКабел гкл crimping алаткаРака crimping алатка1 За кабел гкл, неизолирани к

Топла Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктотМала големина со чудни работ за практ

Карактеристики : 1 Рачни и електрични емајлирани жица боја scrapper, ротирачки со посебни нож (три ноктот во

dianxiaobao_1dianxiaobao_2дувачкиот тркалезни бар , може да се направи на рачка занитвам , или правење на сите видови

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*Сива Пластика Универзална Кабел Жица Strip Per Соголување

Должина : 6 инчиГолемина : 150x68x55mmСекој обид за 1 компјутерСЛОБОДЕН БРОД НА СВЕТОТ!

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Please wait...