0
clear
  • WSFS Топла Продажба Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктот
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктот

WSFS Топла Продажба Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктот

DEN 41.76

Количината на стоката
Тековен

Топла Чудни Работ на Ноктите Машина Помине Clippers Cilppers ноктот ноктот
Мала големина со чудни работ за практично користење Материјал : не ' рѓосувачки челик Димензија : 61 * 12mm / 24 * 4.7 cm Боја : сребро Мали димензии со чудни работ за практично користење
Материјал : нерѓосувачки челик
Димензија : 61 * 12mm / 24 * 4.7 cm
Боја : сребрена
Ниска Цена
онлајн продажбата само.
Од фабриката на клиентите директно, поштеден на посредници
Пакет Се Вклучени :
1 x Помине Clippers
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JAKEMY
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Рамен Нос
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
SZ-WSFS-I007071
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Слични производи

LX120 B Тешки Хексадецимален Crimping АлаткаКабел гкл crimping алаткаРака crimping алатка1 За кабел гкл, неизолирани к

Ќе го добиете она што го плаќаат.Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Пора

Опис : Материјал : АБС Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Скенер големина : прибл...

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете

Примена : Однесуваат и на семејството и да се прилагоди на сечење работиНапомена : Ако сакате другите ст

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 висок квалитет исклучителна нож рачка материјал , 5mm maeseyck занитвам , месинг цевка материј

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Карактеристики : 1 Ленти надворешниот јакни на коаксијален кабли, погоден за RG58 / 59 / 62 кабли.2 Со Три Ножев

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Рака Допрете го Прислушување Завртки Тема Метрички Plug Ч

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 месинг блокспецификација 100 * 30 * 15mmимаме и други димензии месинг блок ве молиме договор с

Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика з

Карактеристики : Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завр

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Модел Спецификациимм Мека бакарна жицамм Clematismm Пакување количество TGK8106 (6 инчи) 150 φ2.3 φ1.8 6 TGK8107 (7 инчен) 17

Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контакт

dianxiaobao_1dianxiaobao_2тактички класа инструмент најчесто се користи за појавување на занитвам , исто така, може

RG58 RG59 crimping алатка оптички влакна кабел crimping plier за прес BNC коаксијален кабел конектори АП02 H1Спецификациј

Сет Вклучува : 10компјутер Answer : ___________________________ Note : во случај боја е balck или сино случаен испоракаЗа Нас Pefo

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вашата цел адресата МО

Не Изолирана Жица Ternimal Plier Crimper 110mm2 177 AWG АП10 ratchet заштеда на енергија crimp алаткаСпецификацијаРака Crimping Ал

S50 C материјал, отворете модул за формата, лесно да се удар на жици.Ве молиме да снимите видео кога се отво

LAOAЗа Производите1 Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Ова е неизбеж

КС СТУДЕНАТА Челик Дамаск Нож Преносни Фиксна Сечилото Тактички Опстанок Нож Отворено Лов Кампување Но

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Боја : црвена / црна / бела Големина : 10*10cm Дебелина : 1mmПакет вклучувајќи : 10 парче хартијаd

Секој обид за 1pc!产品特点 1, вртежен момент единица со вкупно 5 видови на одделение за селекција и автоматск

Please wait...