0
clear
  • SPIFFYER Нови 10Pcs 4-Инчен Екстра Долг XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set, S2 Челик Битови,Хром Vanadium Сокети
  • -20%
  • -20%
SPIFFYER Нови 10Pcs 4-Инчен Екстра Долг XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set, S2 Челик Битови,Хром Vanadium Сокети

SPIFFYER Нови 10Pcs 4-Инчен Екстра Долг XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set, S2 Челик Битови,Хром

DEN 1775.52
DEN 1509.00

Количината на стоката
Тековен

Сет Вклучува : 10-компјутер. Answer : ___________________________ Note : во случај боја е balck или сино случаен испорака
За Нас Peformance Дома,Ние сме млади продавница,но ние имаме години на Б2Б искуство. Поради различни царинска политика,за жал ние Не сме Одговорни За Царинење.Вашиот љубезно помагање и доверба ќе нека се направи подобро во понатамошниот и нудат повеќе добра услуга за вас. Приклучоци се направени од издржлив Хром-Vanadium. Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ќе ни остави 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата. Вашата доверба е нашата најголема моќ и многу е важно за нас.Ние ќе испрати уште една нова содржина како замена штом се прима врати пакет.ако се јави итна потреба од нашите производи,се разбира можете да изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от,EMS,но вие shoud плати соодветни логистички трошоци,се надевам, ќе може да се разбере. Квалитетот и да се Врати Ние работиме напорно за да ви понуди најдобар квалитет и услуга овде,ако има било какви прашања,слободно дозволете ми да знам. Бразил : CPF или CNJP е потребен кога ќе го поставите цел,така што за да се минимизира логистички проблем.И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел,љубезно ве молиме да ги споделите со нас и ние може да го напишете детали како што сакате.Ви благодариме! Царински и Даночни Повеќето од клиентот ќе испрати e-mail да поставуваат прашања во врска со царина. Ако производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Ние ќе пишува пониска вредност на цел пакет на услуги за да ви помогне да се избегне царинската управа. Посакуваме да имате пријатен шопинг со нас!
.Ние веруваме дека нашите производи и услуги ќе ги задоволи вас.
Нови 10 Pcs 4-Инчен Екстра Долг XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set, S2 Челик Битови,Хром Vanadium Sockets ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои го намалуваат носат испис и гарантира долговечност вртежен момент на СИЛА : висока јачина хром vanadium челик sockets обезбедуваат супериорен во однос на моторот за поголема претворање на енергија со огледало хром финиш за отпорност на корозија ПРЕЦИЗНОСТ БИТОВИ : токму и автоматски машински малку совети за да се обезбеди точна големина, chamfered малку завршува вметнете без проблеми во сврзувачки елементи и да се заштити двата бита и сврзувачки елементи од оштетени рабови ОРГАНИЗИРАНО СКЛАДИРАЊЕ : сет вклучува цврсти пластични организирање на случај за безбедно чување и лесно носење 10-pc XZN тројно плоштадот spline малку socket set вклучува : 1/4" Диск : 4mm, 5mm, 6mm; 3/8" Диск : 8мм, 9mm, 10мм, 12mm, 14mm (подесувате доказ); 1/2" Диск : 16mm (подесувате доказ), 18mm (подесувате доказ) Премија S2 челик битови се обезбеди оптимална цврстина и трајност на unfasten непослушен завртки и малку завршува се со големина за прецизно монтирање.

Детални карактеристики

Карактеристики:
Dismountable,Мултифункционални
Бренд Име:
SPIFFLYER
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A160285
Тип:
приклучок за клуч
Материјал:
S2& Chrome Vanadium Челик
боја:
црвена/црна
Големина:
22x12x5cm

Слични производи

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Рака Допрете го Прислушување Завртки Тема Метрички Plug Ч

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Карактеристики : За ѕид перфорација, протекување и мали дрво сечење цели, но исто така и за теренските оп

Карактеристики : 1 Рачни и електрични емајлирани жица боја scrapper, ротирачки со посебни нож (три ноктот во

RG58 RG59 crimping алатка оптички влакна кабел crimping plier за прес BNC коаксијален кабел конектори АП02 H1Спецификациј

S50 C материјал, отворете модул за формата, лесно да се удар на жици.Ве молиме да снимите видео кога се отво

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

dianxiaobao_1dianxiaobao_2тактички класа инструмент најчесто се користи за појавување на занитвам , исто така, може

REIZ 58 Во 1 Мултифункција Прецизност Шрафцигер со 54 Битови Завртка за Телефон / Лаптоп / Watch / очила за со

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вашата цел адресата МО

КС СТУДЕНАТА Челик Дамаск Нож Преносни Фиксна Сечилото Тактички Опстанок Нож Отворено Лов Кампување Но

Please wait...