0
clear
  • Топла Продажба, Најдобра цена со Висок Квалитет За Хонда CBR 900RR 2002 2003 954 CBR900RR 954RR 0203 мотоцикл Обтекател (шприц)
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба, Најдобра цена со Висок Квалитет За Хонда CBR 900RR 2002 2003 954 CBR900RR 954RR 0203 мотоцикл Обтекател (шприц)

Топла Продажба, Најдобра цена со Висок Квалитет За Хонда CBR 900RR 2002 2003 954 CBR900RR 954RR 0203 мотоцикл

DEN 20592.00
DEN 19562.00

Количината на стоката
Тековен

9 Парчиња .
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.За Хонда CBR900 RR 2002-2003 година (954) Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Хонда ОПИС : За Хонда CBR900 RR 954 Мотоцикл Маска За Хонда CBR900 RR 954 Тркачки Велосипед Bodyworks За Хонда CBR900 RR 954 Спорт Велосипед Телото Колекции Одговара на CBR900 RR/954 Модели : 2002-2003 Година Специфики : . Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.Висок Квалитет На Paint Job .
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
CBR900RR
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
is_customized:
Yes

Слични производи

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind.

Предна Кочница Господар Цилиндар Течност Во Резервоарот Капа Лесна Инсталација! Завртка Директно на ва

Мото Опрема Shift Менувачот На Возилото Силика Гел ПодлогаОписи : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов И Висок

Овој производ е фиксна, со алуминиумска легура tensioner на задните тркала рокер, не влијае на оригиналната

Карактеристики : состојба : 100% Сосема Нов Кол : Едно Парче Бои : зелена / титаниум / портокал / red / златниот

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Опис на производот : Состојба : 100% сосема нов Материјал : алуминиум Бои : црна / сина / портокал / сребрена /

Превозот 1 Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидет

Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ние покажа на п

Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за Yamaha YZFR25 / Р3 2013 2014 2015 2016 годинаРезервни Мотоци

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦП

МОТОЦИКЛИТЕ СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТОписи : Состојба : Резервни Сосема Нов ,Висок Квалитет Материјал : CNC 6061 алум

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот за Да се заштити вашиот главниот дел на зад

Висок Квалитет на Хром Палка Handlebar Risers Состојба : Сосема нови во кутија Инструкции : Не се вклучени Колич

Карактеристики : Огледало Материјал : Акрилна Боја : Црна, Карбонски Влакна Големина : 3 инчи дијаметар ко

Црна Нога Штипки Нога Остатокот од не ' Рѓосувачки Челик За XR 50 CRF 70 KLX 110 Thumpstar SDG РБС Јама Нечистотија Мото

Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Монтажа Заградата за Yamaha YZFR25 / Р3 2013 2014 2015 2016 годинаРезервни Мотоцикл Вола

Нова За Јамаха МТ09 FZ09 MT09 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник за Јамаха FZ09 МТ 09 2014 2015 2016 годинаFitmentЗ

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

7 / 8" Универзална Круг Мотор, Мотоцикл се Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори Црна Професион

Резервоарот slappers и вибрациите се откриено од страна на амортизерите.Мотоцикл CNC CNC Волан Амортизерите С

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Chromed Палка Задна Кочница Течност Во Резервоарот КапаЛесна инсталација! Завртка директно на вашиот пост

НИ 7.05 / парче НАС 0.99 / парче НАС 9.99 / set НИ 26.49 / set НИ 2.99 / set НИ 4.5 / пар НИ 11.99 / пар НИ 11.88 / пар НИ 9.38 / п

На шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлениup карпи, остатоци и грешки То

Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум Пламен Стил Огледало Глави и Пламен Произлегува (Лево и Право Страни)

Please wait...