0
clear
  • Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за BMW S1000RR/HP4 2009 2010 2011-
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за BMW S1000RR/HP4 2009 2010 2011-

Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за BMW S1000RR/HP4 2009 2010 2011-

DEN 3071.52
DEN 2795.00

Количината на стоката
Тековен

Резервоарот slappers и вибрациите се откриено од страна на амортизерите.
Мотоцикл CNC CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за BMW S1000 RR/HP4 2009 2010 2011-2016
Резервни Мотоцикл Прилагодливи Волан Амортизерите & Заградата На Монтирање На Комплет.
Shippment :
Објектот ќе биде предаден по вашата целосна уплата е примена.
Политика На Враќање :
1.
Спецификација И Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Сет (Управен Амортизерите и Монтажа Заградата)
Материјал : 6063-T6 Палка Алуминиум
Се зголеми агли и високо-брзина, стабилност
Се направи што повеќе за безбедно возење
Амортизерите има некој Активен/Чувствителен на Брзина Амортизацијата Систем
Амортизацијата може да се прилагоди во 22 позиции
CNC-изработени од лесни авиони-одделение алуминиум
Елоксирани површина по завршувањето
Комплет вклучува амортизерите и монтажа заградата
- Без модификација е потребно
Лесно да се инсталира, нема настава
Ве молиме оставете порака за да кажете ми бои што сакате!!!
(1 волан Амортизерите 2 Монтажа Заградата)
Инсталација Забелешка :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Предмети може да бидат разменети во рок од 14 дена по добивањето ако тоа е дефектен.
Fitment :
За BMW S1000 RR/HP4 2009-2016
Начин На Плаќање :
1. Проверете дали контролите на амортизерите и нејзиното полнење стигнат до мотор или резервоар за нафта.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена. Предмети врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата.
Повратни информации :
.Враќање Точка мора да биде во оригинална состојба со додатоци. Како резултат на тоа, имате велосипед дека steers начинот на кој сме навикнати да и реагира на начин што би се надевам за во неочекувани околности.

Детални карактеристики

Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
SDK022
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
КОЛИЧИНА:

Слични производи

НИ 7.05 / парче НАС 0.99 / парче НАС 9.99 / set НИ 26.49 / set НИ 2.99 / set НИ 4.5 / пар НИ 11.99 / пар НИ 11.88 / пар НИ 9.38 / п

МОТОЦИКЛИТЕ СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТОписи : Состојба : Резервни Сосема Нов ,Висок Квалитет Материјал : CNC 6061 алум

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерењ

За BMW R1200 GS Финалето Вози Домување Cardan Несреќа Лизгачот Заштитник За BMW R 1200 ГШ LC 1317 R1200 ГШ LC Авантура 20142017 С

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1conjunto (лево и десно) Боја : Чад / Заоблачено Материјал : квалитетна ABS пластик

7 / 8" Универзална Круг Мотор, Мотоцикл се Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори Црна Професион

Мото Опрема Shift Менувачот На Возилото Силика Гел ПодлогаОписи : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов И Висок

CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот за Да се заштити вашиот главниот дел на зад

Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да провер

Карактеристики : состојба : 100% Сосема Нов Кол : Едно Парче Бои : зелена / титаниум / портокал / red / златниот

Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Бои : сина / сребрена / портокал / црвена / црнаСупериорен ква

КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиВисок квалитет и многу издржливиДобра Работна Состојба и Лесно да се И

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦП

CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот за Да се заштити вашиот главниот дел на зад

Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за Yamaha YZFR25 / Р3 2013 2014 2015 2016 годинаРезервни Мотоци

Висок Квалитет на Хром Палка Handlebar Risers Состојба : Сосема нови во кутија Инструкции : Не се вклучени Колич

Прими погрешен точка2.Вашиот не добиете објектот3 Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави пози

Црна Нога Штипки Нога Остатокот од не ' Рѓосувачки Челик За XR 50 CRF 70 KLX 110 Thumpstar SDG РБС Јама Нечистотија Мото

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Предна Кочница Господар Цилиндар Течност Во Резервоарот Капа Лесна Инсталација! Завртка Директно на ва

Висок квалитет 6061 Палка Алуминиум Пламен Стил Огледало Глави и Пламен Произлегува (Лево и Право Страни)

Fitment : За Јамаха R25 20132017 За Јамаха Р3 20152017 За Јамаха Р3 2017 ABS CNC Задната Оска Вретено Синџир Прилагодувач Бл

Функција : Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : CNCмашински 6061 алуминиум.Боја : Црвена / СребренаИнсталациј

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind.

Карактеристики : Огледало Материјал : Акрилна Боја : Црна, Карбонски Влакна Големина : 3 инчи дијаметар ко

Please wait...