0
clear
  • Мотоцикл Јасно ABS Рака Заштитник Правец на Протокот Deflector Штит За kawasaki Cruiser Хеликоптер Плувка Обичај Директни Огледало Болт
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Јасно ABS Рака Заштитник Правец на Протокот Deflector Штит За kawasaki Cruiser Хеликоптер Плувка Обичај Директни Огледало Болт

Мотоцикл Јасно ABS Рака Заштитник Правец на Протокот Deflector Штит За kawasaki Cruiser Хеликоптер Плувка Обичај

DEN 1940.16
DEN 1552.00

Количината на стоката
Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1conjunto (лево и десно) Боја : Чад/Заоблачено Материјал : квалитетна ABS пластика + метал род Хардвер Оваа handlebar рака Uinversal правец на shield чувари одговара за Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха Ducati BMW исто така, сите Харли Мотор со 10 mm, а задните го видите страна огледало Технички инсталации : ЗА Ya maha XVS1300 CA v-max fz-xv1100 SR500 т-max FZX750 TDM850 SR400 SRX400 SRV400 XJR400 R XV250 TT250 R WR250 X WR250 R XT250 X TW200 TW225 R-1 Z DT230 за Suzu ки GSF1200 S SV1000 SV400 GSX400 GSX400 S Катана 0-z400sm GSX250 FX ST250 DF200 E TS200 R GS125 E GZ125 DF125 E GN125 R YBR125 YBR250 ЗА Харли FLSTSC FLSTS FLSTF FLHR FLHRC FLSTFB XR1200 X XR1200 VRSCA vrscdf VRSCDX vrscb VRSCAW FLST FXST FLSTN FXSTS FXDB FXS FXDF FXCW FLSTSB FXDXT fxdx FXSTB FXDWG FXDL FXDCI FXDC XL1200 XL1200 R XL1200 S XL1200 L XL1200 N XL1200 X XL1200 C XL883 XL883 R XL883 S XL883 C XL883 N XL883 L XR1200 X XR1200 за Kawasaki ZRX400-2-4n KLE400 W400 KLX250 250 TR KSR-1 KSR-2 KSR110 KDX125 SR за Х da CB1300 CB1300 CB1000 CB1300 ST VT1300 VTX CB900 CB1100 X11 X4 XR400 VRX400 VT400 S CB400 FOUR CB400 SF CB400 SS CL400 V-БЛИЗНАЦИ Магна PS250 VTR250 XR230 GB250 CB2223 S FTR223 SL230 XL230 CB125 T XLR125 R PCX125 XR100 CRF70 F XR50 XR70 И тоа ќе се вклопи во рамките на 10 mm завртки странични ретровизори.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
висок квалитет на Алуминиум & ABS
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Должина:
25cm
Motobike Направи:
Ducati,Хонда,Kawasaki,Јамаха,Suzuki
Име На Модел:
Kawasaki
Бренд Име:
DuDuDanQi
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
0cm

Слични производи

Мото Опрема Shift Менувачот На Возилото Силика Гел ПодлогаОписи : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов И Висок

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да провер

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦП

Опис на производот : Состојба : 100% сосема нов Материјал : алуминиум Бои : црна / сина / портокал / сребрена /

Универзална Offroad Мотокрос Dirt Bike Enduro Издувните Топлина Shield Заштитник МаскаКраток ТипДолго ТипTraditonal ТипЗ

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Спецификација : состојба : Резервни 100% НовиОбјектот

НИ 7.05 / парче НАС 0.99 / парче НАС 9.99 / set НИ 26.49 / set НИ 2.99 / set НИ 4.5 / пар НИ 11.99 / пар НИ 11.88 / пар НИ 9.38 / п

Функција : Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : CNCмашински 6061 алуминиум.Боја : Црвена / СребренаИнсталациј

Овој производ е фиксна, со алуминиумска легура tensioner на задните тркала рокер, не влијае на оригиналната

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерењ

МОТОЦИКЛИТЕ СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТОписи : Состојба : Резервни Сосема Нов ,Висок Квалитет Материјал : CNC 6061 алум

CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот за Да се заштити вашиот главниот дел на зад

Висок Квалитет на Хром Палка Handlebar Risers Состојба : Сосема нови во кутија Инструкции : Не се вклучени Колич

CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот за Да се заштити вашиот главниот дел на зад

Please wait...