0
clear
  • Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за Yamaha YZF-R25/Р3 2013 2014 2015 година
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за Yamaha YZF-R25/Р3 2013 2014 2015 година

Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за Yamaha YZF-R25/Р3 2013 2014 2015 година

DEN 3359.52
DEN 3057.00

Количината на стоката
Тековен


Мотоцикл CNC Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата за Yamaha YZF-R25/Р3 2013 2014 2015 2016 година
Резервни Мотоцикл Прилагодливи Волан Амортизерите & Заградата На Монтирање На Комплет. Искусни велосипедисти знаат вредноста на квалитетот на контролите на амортизерите. Резервоарот slappers и вибрациите се откриено од страна на амортизерите. Како резултат на тоа, имате велосипед дека steers начинот на кој сме навикнати да и реагира на начин што би се надевам за во неочекувани околности.
Спецификација И Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Сет (Управен Амортизерите и Монтажа Заградата)
Материјал : 6063-T6 Палка Алуминиум
Се зголеми агли и високо-брзина, стабилност
Се направи што повеќе за безбедно возење
Амортизерите има некој Активен/Чувствителен на Брзина Амортизацијата Систем
Амортизацијата може да се прилагоди во 22 позиции
CNC-изработени од лесни авиони-одделение алуминиум
Елоксирани површина по завршувањето
Комплет вклучува амортизерите и монтажа заградата
- Без модификација е потребно
Лесно да се инсталира, нема настава
Ве молиме оставете порака за да кажете ми бои што сакате!!!
(1 волан Амортизерите 2 Монтажа Заградата)
Инсталација Забелешка :
1. По инсталацијата, сврти главата на многу правото и многу лево за да се провери дали има доволно простор за дејствување на управниот амортизерите или не.
2. Проверете дали контролите на амортизерите и нејзиното полнење стигнат до мотор или резервоар за нафта. Ако тие го прават или соба се дефицитарни, се движат на управниот амортизерите хоризонтално на соодветно место.
Fitment :
За Yamaha YZF-R25/Р3 2013-2016

Детални карактеристики

Бренд Име:
NICECNC
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
SDK023
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
КОЛИЧИНА:

Слични производи

КАРАКТЕРИСТИКИ : Резервни 100% НовиВисок квалитет и многу издржливиДобра Работна Состојба и Лесно да се И

За BMW R1200 GS Финалето Вози Домување Cardan Несреќа Лизгачот Заштитник За BMW R 1200 ГШ LC 1317 R1200 ГШ LC Авантура 20142017 С

Карактеристики : Огледало Материјал : Акрилна Боја : Црна, Карбонски Влакна Големина : 3 инчи дијаметар ко

CNC мотоцикл Кочница Спојки Опрема на Возилото Показател за KTM DUKE 120 200 390 RC125 RC200 RC390 2014 2015 2016 година мотоцик

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind.

На шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлениup карпи, остатоци и грешки То

7 / 8" Универзална Круг Мотор, Мотоцикл се Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори Црна Професион

Сите објектот може да се врати за размена на само.Јужна Азија / Блискиот ИстокНормално, 1421 работни дена,

Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Бои : сина / сребрена / портокал / црвена / црнаСупериорен ква

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Спецификација : состојба : Резервни 100% НовиОбјектот

НИ 7.05 / парче НАС 0.99 / парче НАС 9.99 / set НИ 26.49 / set НИ 2.99 / set НИ 4.5 / пар НИ 11.99 / пар НИ 11.88 / пар НИ 9.38 / п

Функција : Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : CNCмашински 6061 алуминиум.Боја : Црвена / СребренаИнсталациј

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

ОписНОВИ МОТОКРОС 3 M графички decals НАЛЕПНИЦА & полна пластика за ХОНДА МОТОР КАЛ ВЕЛОСИПЕДИ CRF50на оваа ау

МОТОЦИКЛИТЕ СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТОписи : Состојба : Резервни Сосема Нов ,Висок Квалитет Материјал : CNC 6061 алум

На шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлениup карпи, остатоци и грешки...

Please wait...