0
clear
  • 1.5 v dc bbq батеријата мотор, електрични ротирачки мотор за skewers, јаглен/гас/електрична скара скара мотор
  • -20%
  • -20%
1.5 v dc bbq батеријата мотор, електрични ротирачки мотор за skewers, јаглен/гас/електрична скара скара мотор

1.5 v dc bbq батеријата мотор, електрични ротирачки мотор за skewers, јаглен/гас/електрична скара скара мотор

DEN 26400.00
DEN 24816.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
напон : 1.5 v dc батеријата брзина : 3~3.5 Р. П. М ветер : Г.С./CCW излезен вртежен момент : 10.0 kgf.cm не оптоварување тековната : 180 MA нето тежина : 0.17 kg единица пакување : 14.5x6x6 CM
нето тежина по картон : 8.5 килограми
бруто тежина на картон : 9.1 килограми
картон големина : 34 X31 X34 CM
500pcs трговија на големо цена : 20% попуст на исклучување
Други начини на плаќање : Paypal / Western union / Бизнис банка ТТ

Детални карактеристики

Тип:
Алатки
Бренд Име:
KINGRAY
По завршувањето:
Не Обложена
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
Број На Модел На:
FD-601A-1
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
antiflaming ABS
Алатка Тип:
ротирачки мотор
Напон:
1.5 v dc батеријата
Брзина:
Ветер:
Излезен Вртежен Момент:
Не оптоварување тековната:
Нето тежина:

Слични производи

За Motorola Мото G5 Случај Тешко TPU+PC Оклоп со Стојат Хибридни Силиконски Заштитен Капак За Мото G5 Плус G5 Plшко

Ви благодариме ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,тоа е За 1015 дена да пристигнат...

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,4 бои во акции...

Тежина : 45g / Пар Големина : 38cm * 8 за да 11cm (Една големина одговара на повеќето, тоа е еластичен) 1 100% Сосема Н

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал Изградба Multifila

Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.За

Најчесто поставувани ПРАШАЊАЗошто да изберете од PAP Бисер1 Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза

Материјал : Пластични светлинаБоја : ЦрнаСветлина : јасноТема големина : 10ммСијалица : H4 12 V 55 / 60 W3 жици вр

Eco OBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирањ

Тајната Пакување, Само шоу "Играчка" во Парцели, како "Подарок"!Детали За Производотбиста 88cm,половината 70

Ние го задржуваме правото да се направи конечна одлука во случај на појава на спорови.DLAND ПРЕДВОДЕНА од

Детското Ликовно поставува сунѓерот четка печат DIY деца цртањето графити сунѓерот четка печат алатка п

Љубовта Во Живо! Нови СР Honoka Kousaka Малку Демонот Ѓаволот Трансформира Униформа ноќта на Вештерките Cosplay К

торба торба торба 62.66 / торба торба [Употреба] На акрилна смола се користи за да се направи флексибилни в

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бес

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!Точка име : рачно изработени Heatproof Стакло Купот / кафе / ча

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ве молиме и

Карактеристики : Перформанси инженерните СТП кожа изградба, квалитетни и издржливи материјал е полесн

Тежина : Околу Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превоз

Цената се поскапи Ние ќе се обидеме да се реши овој проблем, да ви даде среќен шопинг расположение.Ве мол

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

Please wait...