0
clear
  • Свежо рачно изработени Стаклени Чаши Шарени Зајакот или Мачка или Елени Стил Утро Чаши со Рачка SH100
  • -20%
  • -20%
Свежо рачно изработени Стаклени Чаши Шарени Зајакот или Мачка или Елени Стил Утро Чаши со Рачка SH100

Свежо рачно изработени Стаклени Чаши Шарени Зајакот или Мачка или Елени Стил Утро Чаши со Рачка SH100

DEN 547.20
DEN 421.00

Количината на стоката
Тековен


Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!
Точка име : рачно изработени Heatproof Стакло Купот/кафе/чај првенство
Капацитет : 280ml
Висина : 85mm
Дијаметар : 80mm
Материјал : стакло Borosilicate
Техника : Рака-разнесени
Боја : Три Стил(Зајакот, Мачка, Елени)
Отпорност на топлина : -20~130 centigrade
Се применуваат за : Кафе / Млеко / Вода / Сок и така натаму.
Висок квалитет и Свеж дизајн.
Топла или ладна вода, се на располагање.
Може да се стави на ова првенство во микробранова печка при загревање на млекото.
Ве молиме имајте во предвид : ве молиме не infunde топла вода веднаш откако ќе пие мраз во вода,и aslo не infunde мраз вода imediately по топла вода.
чай кружка

Детални карактеристики

Капацитет:
280ML
Drinkware Тип:
Стакло
Стакло Тип:
Транспарентна
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
SPXU
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SX-SH100
Обликот:
Круг
Материјал:
Стакло

Слични производи

торба торба торба 62.66 / торба торба [Употреба] На акрилна смола се користи за да се направи флексибилни в

Ви благодариме ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,тоа е За 1015 дена да пристигнат А

Тајната Пакување, Само шоу "Играчка" во Парцели, како "Подарок"!Детали За Производотбиста 88cm,половината 70

Љубовта Во Живо! Нови СР Honoka Kousaka Малку Демонот Ѓаволот Трансформира Униформа ноќта на Вештерките Cosplay К

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

7" Јасно LED Светлата Халоген Пак Сигнал Индикатори Blinker + 3345mm Загради одговара за Харли Хонда, Јамаха Suzuki М

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Ние го задржуваме правото да се направи конечна одлука во случај на појава на спорови.DLAND ПРЕДВОДЕНА од

Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress Подготовка на Време : ние треба 210 раб

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал Изградба Multifila

Eco OBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирањ

1 компјутер 2017 5 Куки Нерѓосувачки Челик Облека Куки Вратата Бања Кујната Кабинет Нерешено Спалната соб

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,4 бои во акции...

Цената се поскапи Ние ќе се обидеме да се реши овој проблем, да ви даде среќен шопинг расположение.Ве мол

Please wait...